Ankara Evlilik Yıl Dönümü

Ankara Evlilik Yıl Dönümü

Ankara Evlilik Yıl Dönümü

Ankara Evlilik Yıl Dönümü etkinlikleri, Yonca Butik Organizasyon bünyesinde yılları aşan tecrübeyle çiftleri mutlu etmeye devam ediyor. Birbirinden uygun ve yaratıcı evlilik yıl dönümü organizasyonları ile sizlere sunduğumuz fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Ankara Evlilik Yıl Dönümü organizasyonları için fikre mi ihtiyacınız var? Eşinizin zevklerine göre hazırlanmış tasarımlarla ve hediyelerle onu etkilemek mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz!

Ankara Evlilik Yıl Dönümü Organizasyon

Öncelikle bu tarz günler çiftler için büyük bir önem taşımaktadır. Bu sebeple böyle günlere ekstra özen gösterilmesi gerekmektedir. Sevdiğiniz kişi için hazırlayacağınız sürprizler sayesinde yüzündeki şaşkınlığı ve mutluluğu katlayabilir, ilişkinize yeni bir renk katabilirsiniz.

Aklınızda “Evlilik yıl dönümü için nereye gidilir?” Ya da “Ankara’da evlilik yıldönümü için gidilecek nezih mekanlar neresi?” Şeklinde sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara’da romantik mekanlar denilince akıllara Yonca Butik gelmektedir!

Ankara evlilik yıl dönümü kutlama için çok fazla seçeneğin olduğu bir il değildir. Ancak işletmemiz bu eksikliği başarılı bir şekilde giderecek çeşitli konseptler ortaya koymuştur. Özel akşam yemeği seçeneklerimizin yanında evlilik teklifi ya da yıl dönümü kutlamaları için,

  • Dağ evi
  • Bağ evi
  • Kır evi

Olarak sıralayabileceğimiz seçeneklerimiz mevcuttur. Evlilik yıl dönümü Ankara mekân arayışlarınıza en uygun çözümler için aklınızdaki etkinliği, mekânlarımızdan birinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Evlilik Yıl Dönümü

Ankara Evlilik Yıl Dönümü Yemeği

Evlilik yıl dönümü gibi etkinlikler için restaurant seçimi çiftler için önemli bir detaydır. İşletmemiz kapsamında sunduğumuz kendimize ait mekânımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Ankara’da romantik mekânlar denilince akla gelen ilk isimlerden biri, 18 yıllık tecrübesiyle kişiye özel hizmet veren Yonca’dır. Hem eşinize/sevgilinize güzel bir sürpriz yapmanız hem de romantik bir akşam geçirmeniz için çalışıyoruz.

Özel günler için genellikle insanların tercihi, eşiyle birlikte kalabileceği güzel bir akşam yaşamaktır. Unutulmaz bir yıl dönümü için deneyimli ekibimizin yaratıcı fikirlerinden faydalanabilirsiniz. Şömine ateşi, mum ışığı ya da sizin için özel olarak hazırlanan aşk dolu şarkılar ile romantik bir atmosfer…

Sevgililer günü için ya da sevdiğinizin doğum günü için her türlü organizasyonu işletmemiz bünyesinde gerçekleştirebilirsiniz. İster sevgiliye doğum günü organizasyonu isterseniz de evlenme teklifi etkinlikleri için hem mekân hem de yaratıcı fikirler anlamında hizmetinizdeyiz. Gürültüden uzak olan mekanımızda sessiz, sakin dakikalar geçirebilir, eşinizle baş başa romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Menü