Ankara Sürpriz Organizasyon

Ankara Sürpriz Organizasyon

Ankara Sürpriz Organizasyon

Ankara sürpriz organizasyon istekleriniz için 18 yıllık tecrübesiyle fark yaratan Yonca Organizasyon’un uzman kadrosuna güvenebilirsiniz. Sürpriz hazırlayarak sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

Ankara sürpriz organizasyon yapmak için Sevgililer Günü, evlilik yıldönümü ya da doğum günü gibi özel günlerde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Uzmanlık alanımız olan evlilik teklifi organizasyonu için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sürpriz yapmak ve sevdiklerinizi sevindirmek için özel bir gün olmasına da gerek yok. Sadece baş başa romantik vakit geçirmek için de bizi arayabilirsiniz.

Ankara Sürpriz Organizasyon Nasıl Yapılır?

Ankara Sürpriz Organizasyon

Ankara Sürpriz Organizasyon

Peki, Ankara sürpriz organizasyon nerede ve nasıl yapılır? İlk olarak aklınızdan çıkarmamanız gereken nokta, yaratıcı bir fikirle yola çıkmanız gerektiğidir. Sürpriz yapmak istediğiniz kişinin zevklerini, beklentilerini ve aranızdaki iletişimi dikkate alarak hazırlayacağınız bir sürpriz, klişelerden yola çıkarak organize edeceğiniz bir sürprizden çok daha etkili olacaktır.

İşte sizin için birkaç sürpriz fikri:

  • Mutlu anları ve anıları hatırlamanın en iyi yolu fotoğraflardır. Farklı zamanlarda çektirdiğiniz pozları bir araya getirerek büyük bir kolaj oluşturabilirsiniz. Yaşanmışlıkları tekrar hatırlamanın iyi bir yoludur.
  • Artık klasik gibi gelse de beklenmedik bir anda çiçek göndermek herkesin hoşuna gider. Özellikle herhangi bir özel gün olmaksızın gönderilen çiçeklerin yarattığı mutluluk paha biçilemez.
  • Güneşli bir günde sevdiğinizi pikniğe götürmek de harika bir fikir. Piknik organizasyonunu ondan tamamen habersiz bir şekilde yapabilirsiniz. Sevdiği yiyecekleri, en sevdiği içeceği ve birlikte dinlediğiniz şarkıları içeren müzik listesini hazırlayıp işe koyulun.
  • Daha önce gitmediğiniz ve baş başa kalabileceğiniz bir yere gidin. Bunun için Yonca Butik’in İncek’te bulunan konsept salonlarını kullanabilirsiniz.

Sürpriz Organizasyon Fikirleri

Yonca Organizasyon’un Ankara İncek’te bulunan beş dönümlük arazisi içerisinde, yapmak istediğiniz sürprizlere uygun farklı konseptler mevcut. Bunlar:

  • Kır evi
  • Dağ evi
  • Bağ evi

İstediğiniz konseptlerden birini seçerek dilediğinizce dekore edilmesini isteyebilirsiniz. Tecrübeli danışmanımız Ayşe Sönmez sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Yonca Organizasyon Fırsatları

Yonca Organizasyon, Ankara evlilik teklifi mekanları arasında, ilk kez kişiye özel hizmet vermeye başlayan butik bir firmadır. Farklı evlilik teklifi fikirlerini, doğum günü kutlamalarını ve daha pek çok sürpriz organizasyonu hayata geçirmek için bizi arayın, konuşalım!

Menü