Ankara Sürpriz Organizasyon

Ankara Sürpriz Organizasyon

Ankara Sürpriz Organizasyon

Ankara sürpriz organizasyon hazırlıklarınız için 18 yıllık tecrübesiyle fark yaratan Yonca Organizasyon’un uzman kadrosuna güvenebilirsiniz. Birlikte hazırladığımız sürprizle sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

Ankara sürpriz organizasyon yapmak için sevgililer Günü, evlilik yıldönümü, evlilik teklifi ya da doğum günü gibi özel günlerde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara Sürpriz Organizasyon Nasıl yapılır?

Ankara sürpriz organizasyon nerede ve nasıl yapılır? Sorusu sürpriz hazırlayacak her bireyin aklında canlanır. İlk olarak aklınızdan çıkarmamanız gereken nokta, yaratıcı bir fikirle yola çıkmanız gerektiğidir. Sürpriz yapmak istediğiniz kişinin zevklerini, beklentilerini ve aranızdaki iletişimi dikkate alarak hazırlayacağınız bir sürpriz, klişelerden yola çıkarak organize edeceğiniz bir sürprizden çok daha etkili olacaktır.

Bu sürprizlerden en önemlisi evlilik teklifidir. Sevdiği kadına evlilik teklifi yapmak; erkek için çok önemli ve bir o kadar da zor ve karmaşık bir olaydır. Çünkü evlilik öncesinde yapılacak tüm işler ve hazırlıklar ya kadın tarafından yapılır ya da erkekle birlikte yine kadın tarafından yapılır. Ancak konu sürpriz evlilik teklifi olunca sevdiği kadına tektaş yüzüğünü vermek için erkek asla hissettirmeden müstakbel eşine en uygun ve en etkileyici organizasyonu tek başına yürütmek zorundadır. Ve artık bu işte artık yalnız değilsiniz.

İşte sizin için birkaç sürpriz fikir;

Ankara Sürpriz Organizasyon
  • Mutlu zamanları hatırlamanın en iyi yolu fotoğraflardır. Farklı zamanlarda çektirdiğiniz pozları bir araya getirerek büyük bir kolaj oluşturabilirsiniz.
  • Beklenmedik bir anda çiçek göndermek herkesin hoşuna gider. Özellikle herhangi bir özel gün olmaksızın gönderilen çiçeklerin yarattığı mutluluk paha biçilemez.
  • Güneşli bir günde sevdiğinizi pikniğe götürmek de harika bir fikir. Piknik organizasyonunu ondan tamamen habersiz bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Daha önce gitmediğiniz ve baş başa kalabileceğiniz bir yere gidin. Bunun için Yonca Butik’in İncek’te bulunan konsept salonlarını kullanabilirsiniz.
Ankara Sürpriz Organizasyon

Sürpriz Organizasyon Fikirleri

Yonca Organizasyon’un Ankara İncek’te bulunan beş dönümlük arazisi içerisinde, yapmak istediğiniz sürprizlere uygun farklı konseptler mevcut. Bunlar:

  • Kır evi
  • Dağ evi
  • Bağ evi

Yapabileceğiniz birkaç sürpriz fikirleri birlikte organize edelim. Örneğin; yıldönümünüzde sevdiğiniz insana özel olduğunu hissettirebilmeniz ve onun mutluluğu için çabaladığınızı, emek harcadığınızı, sonsuza dek onun yanında olacağınızı ve onu hep çok seveceğinizi gösterebilmeniz için yanınızdayız. Hep aynı konseptlerden sıkılıp sevgililer, eşler ve aileler için birbirinden farklı organizasyon fikirlerimizle sizlerle iş birliği yapmak isteriz.

Romantik akşam baş başa özel bir gün geçirmek isteyen çiftlerin ihtiyaç duyduğu etkinliklerdendir. Günlük hayatın koşturması içerisinde bazen durup soluklanmak, sevdiği kişiyle baş başa vakit geçirmek her ilişkinin ihtiyaç duyduğu günlerdendir. Sevgiliniz için yapacağınız özel bir akşam yemeği veya baş başa geçireceğiniz zaman olumlu şeylerin pekişmesine destek olur.

Sevgilinizle birlikte özel bir gün ya da romantik bir yemek gibi bir düşünceniz varsa Yonca Butik Organizasyon’un sunduğu hizmetlere göz atmanızı öneririz. Yonca Butik Organizasyon, Ankara’da kendi bünyesinde 3 farklı konsept ev bulunduran farklı bir organizasyon firmasıdır. Misafirlerine sadece özel günlerinde ihtiyaç duydukları hizmetleri sunar. Bu hizmetlerden bir tanesi de romantik akşam hizmetidir. Özel tasarlanan evlerde, romantik bir ortamda sevdiğinizle birlikte istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Yonca Organizasyon Fikirleri

Yonca Organizasyon, Ankara evlilik teklifi mekanları arasında, ilk kez kişiye özel hizmet vermeye başlayan butik bir firmadır. Farklı evlilik teklifi fikirlerini, doğum günü kutlamalarını ve daha pek çok sürpriz organizasyonu hayata geçirmek için bizi arayın, birlikte planlayalım.

Konseptlerimiz müstakil yapıdadır. Konsept evlerin hepsinde hem kendisine ait bahçe alanı hem de kapalı alanı bulunur. Kapalı alanda şömine bulunmaktadır. Soğuk Ankara günlerinde şömine ateşi başında romantik saatler geçirebilirsiniz. Dilerseniz açık bahçe alanında da kamp ateşi yakabilirsiniz. Ankara’nın en romantik ve kişiye özel hazırlanan mekânlarında unutulmaz bir akşam yaşayabilirsiniz.

Ankara’da gidip yemek yiyebileceğiniz birçok mekân bulanmaktadır. Fakat Yonca Butik Organizasyon evleri sadece size özel hazırlanır. Evlerin tüm detayları o gün sizin ve partnerinizin beğenileri doğrultusunda hazırlanır. Evlerin her detayında kendinizden bir şeyler görebilirsiniz. Yonca Butik Organizasyon’un konsept evlerinde tüm organizasyon süreçleri firmamız tarafından gerçekleştirilir. Siz sadece yaşadığınız günün tadını çıkartabilirsiniz.

Menü