Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi, organizasyon hizmetimiz ile size ömür boyu unutulmayacak harika ve çok özel anları yaşatacak bir atmosfer sunmaktayız. Bir ömrü beraber paylaşacağınız özel insana yapacağınız Evlilik Teklifi, mükemmel bir atmosfere ve organizasyona sahip olmalıdır. Bu etkileyici anların büyüsünü bir ömür boyu hissetmeniz için size çok özel organizasyon sunmaktayız.

Evlilik Teklifi, emek isteyen ve birçok planlamanın gerçekleştirilmesi ile oluşan önemli bir organizasyondur. Sizin için çok özel olan insan için yine çok özel bir organizasyon gereklidir. Yonca Butik Organizasyon olarak düzenlediğimiz Evlilik Teklifi organizasyonları ile bu yılların verdiği tecrübeyle özel günlerinizde yanınızdayız.

Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır? diye kendinize sormaktan vazgeçin. Sizler için hazırladığımız etkinlikler, tasarımlar, rezervasyonlar sayesinde hayallerinizdeki evlilik teklifini yapmanız mümkün.

Genellikle insanlar bu tarz günler için Evlenme Teklifi tercihinde bulunurlar. Çok romantik olmayan uyumsuz bir ortam, yeteri kadar özenilmemiş bir gece size kötü sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple süreç profesyonel kişiler tarafından takip edilmelidir.

Evlilik teklifi yaparken dikkat etmeniz gereken bir konu ise sözlerinizdir. Bu tamamen karşınızdaki kişinin karakteriyle alakalı bir durumdur. Bunu sizden daha iyi kimse bilemez.

Sevgilinizin Zevklerini Öğrenin
Hayallerini Öğrenin
En Uygun Olanı Seçin

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Yonca Butik Organizasyon kapsamında yaptığımız çalışmalarda sürecin nasıl ilerlediğini merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle her anını sizinle beraber planlayabiliriz. Bunun için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek. Yonca Butik Organizasyon olarak yegane amacımız özel anlarınızı unutulmaz kılabilmek.

 • Bize ulaşmanızın ardından uzman ekiplerimiz 7/24 istediğiniz her zaman sizlerle irtibatta oluyorlar.

 • Organizasyonu planlama sürecine geçişte sizlerin yardımı bekleniyor.
 • Sevgilinizin renklerinizi, zevklerini, hoşlandığı veya hoşlanmadığı şeyler hakkında sizden alacağımız bilgiler ışığında planlama sürecini başlatıyoruz.
 • Sizlere verdiğimiz Evlilik Teklifi Fikirleri arasından yapacağınız tercihle hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışmalara başlıyoruz.
 • Uygun mekânlar, etkinlikler, tasarımlar, yiyecekler ve içeceklerle hayatınızın en güzel gününü geçirmenizi sağlıyoruz.
Bilgi Almak ve Organizasyonlarınızı Planlamak İçin

Evlilik Teklifi Konseptleri

Yonca Organizasyon, Ankara, İncek’te bulunan beş dönümlük arazisinde evlilik teklifi, doğum günü, yıldönümü ve Sevgililer Günü gibi özel kutlamalarınıza özel konsept salonlarıyla hizmetinizde!

Yonca Organizasyon olarak size özel olarak sunduğumuz;

 • Kır evi
 • Dağ evi
 • Üçgen ev

Konseptlerimizin tamamı farklı beğenilere göre tasarlanmıştır. Her biri, hem iç hem dış mekana sahiptir. İsterseniz yaz sıcaklarından korunmak için dışarıdaki ağaçların gölgelerinde romantik dakikalar yaşayabilir, isterseniz akşam serinliğinde size özel dekore edilmiş kulübenin içerisinde sımsıcak anların tadına doyabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Ankara

Evlilik Teklifi Ankara organizasyon hizmetimiz de siz de ömür boyu unutulmayacak o mükemmel anları özel bir atmosferde yaşayabilirsiniz. Evlilik Teklifi Ankara ile bütün organizasyonu planladınız, her şey çok iyi gidiyor ama teklif sırasında Evlilik Teklifi Sözleri söyleyecekleriniz bu mükemmelliğe ayak uydurabilmelidir.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, her çiftin kendi yaşanmışlıklarından kaynaklı bir bağı olacağından ezberlenmiş sözler yerine içinizden gelenleri söylemeniz çok daha etkili olacaktır. Ancak size fikir verebilecek birkaç örnek sıralayabiliriz:

 1. Her gece benimle aynı uykuya dalıp, aynı sabaha uyanır mısın?
 2. Seni asla yalnız bırakmayacağım sonsuzluğa adım atmamıza ne dersin?
 3. Hayatımın geri kalanını ikimizin kuracağı hayalleri gerçekleştirerek geçirmek istiyorum
 4. Evlilik yıldönümümüzü Her yıl unutmam için bana evet der misin?
 5. Hatıralarımızı biriktirdiğimiz, hayatım olur musun?
 6. İkimizin yan yana olmadığı akıp giden bir zamana tahammül edemiyorum artık. Benimle evlenir misin?

Yonca Organizasyon Ankara

Taşpınar Mahallesi 2908. Sokak No:5
İncek/Ankara

Telefon

0530 610 48 61 – 0312 499 34 56

Instagram

@evlilikteklifiankara

Menü