Evlilik Yıl Dönümü Kutlaması

Evlilik Yıl Dönümü Kutlaması

Evlilik Yıl Dönümü Kutlaması

Evlilik yıl dönümü kutlaması özellikle bayanların eşlerinin hatırlamamasından şikayetçi oldukları bir gün olarak bilinir. Yonca’da erkek kadın fark etmeksizin bu özel günü unutmadığınızı sürpriz bir kutlama ile gösterebilirsiniz. Birlikte yaşadığınız güzel hayatı renklendirecek o kadar çok kompliman yapabilirsiniz ki sevdiğinize. Yıl dönümü kutlaması eşinizin belki de en çok komplimanlardan biri olabilir. Şöyle bir düşünün: Eşinizin çok sevdiği, sizin ve onun duygularına tercüman olan bir parça; duygularınızı en net şekilde ifade edebilmenizi sağlayan bir mekan; özel olarak seçilmiş çiçekler; aşkın rengi olan kırmızının hakim olduğu bir masa; harika mumluklarıyla mekanın dört bir yanındaki mumlar… Ne kadar hoş olur değil mi?

Böyle bir ortamda evlilik yıl dönümünüzü kutlamak bir rüya değil. Yonca Butik Organizasyon, yaratıcı pek çok fikre sahiptir. Aşk dolu bir gece geçirmenizi sağlayan romantik bir gecede yıl dönümü kutlaması yapıp yıllarca unutamayacağınız bir anıya sahip olabilirsiniz.

Evlilik Yıl Dönümü Kutlaması Organizasyonu

Sürprizlerle dolu, romantizmi iliklerinize kadar yaşayacağınız “İyi ki birbirimizle evlenmişiz.” diyeceğiniz bir evlilik yıl dönümü kutlaması için çok farklı etkinlikler yapılabilir. Zihninizde evlilik yıl dönümü kutlamasına dair bir kalıp fikir vardır ve belki de bu fikri pek çok insan aynı biçimde uygulamıştır. Yılların tecrübesi ile pek çok organizasyona imza atan Yonca Evlilik Teklifi, size sıra dışı bir evlilik yıl dönümü kutlaması yapma imkanı sunuyor. Size, bu gecenin keyfini sürmek, eşinizle mutlu olmak kalıyor.

Evlilik Yıl Dönümü Kutlaması

Evlilik Yıl Dönümü Kutlaması

Yıl dönümü kutlaması organizasyonunda neler yapılabilir, diye sorduğunuzu tahmin ediyoruz. Tahmin edebildiğinizden çok daha fazla etkinlik yapmak mümkün bu özel günde. Evvela mekanı belirlemek gerekiyor. Yonca size farklı alternatifler sunuyor:

  • Dağ evi
  • Kır evi
  • Bağ Evi
  • Bahçe

Daha sonra belirlenen mekan, gecenin ruhuna göre tefriş edilmelidir. Loş ışıklar, şömine, kırmızı mumlar, birbirinden farklı çiçekler, süs objeleri ve aşk duygusunu motive eden kokular… Bütün bunlar mekanın güzelliğini ve görkemini bir kat daha artıracaktır.

Yonca Evlenme Teklifi İncek

Masa dizaynı da mekan tefrişi kadar önemlidir. En başta eşinizin sevdiği yemek, tatlı ve içecekler seçilmelidir. Hafif, vücudu yormayan yiyecek ve içecekler evlilik yıl dönümünü yaşadığınız gecenin hoşluğunu artıracaktır. Ayrıca masada kullanılacak olan süs objeleri de romantizme katkıda bulunacaktır.

Müzik seçimi de önemlidir, eşinizin sevdiği parçaların çalınmasını tavsiye ederiz. Evlilik törenindeki ilk dansınızı yaptığınız müzik en iyi tercih olacaktır. Bunun dışında birbirinden farklı romantik parçalar da kullanılabilir.

Yonca Evlenme Teklifi, romantik bir evlilik yıl dönümü kutlaması için yanınızda.

Menü