Kişiye Özel Evlilik Yıldönümü

Kişiye Özel Evlilik Yıldönümü

Kişiye Özel Evlilik Yıldönümü

Kişiye özel evlilik yıldönümü baş başa romantik evlilik yıldönümü kutlaması veya sürpriz evlilik yıldönümü organizasyonu seçeneklerinden bir tanesidir. Evliliklerinin yıldönümünde eşini mutlu edecek bir organizasyon düzenlemek isteyenlerin değerlendirebileceği güzel bir seçenek olan vip yıldönümü kutlaması size özel bir organizasyondur.

Kişiye özel evlilik yıldönümü organizasyonunda gerekli tüm hazırlıklar sizin istekleriniz doğrultusunda yapılır. Mekân belirlenmesi ve ayarlanmasından çiçek seçimine, ulaşımdan küçük sürprizlere kadar o günün her detayı size göre hazırlanır.

Kişiye Özel Evlilik Yıldönümü Organizasyonu

Evlilik yıldönümleri iki kişinin hayatlarını birleştirdiği tarihin her yıl özel bir organizasyonla kutlanması olayıdır. Bu özel gün için önceden bazı hazırlıkların yapılması, eşe hediye veya çiçek alınması klasikleşen ritüellerdendir. Bu yüzden evlilik yıldönümünde farklı bir yere gitmek veya farklı bir organizasyon planlamak karşı tarafı şaşırttığı kadar mutlu da eder. Ayrıca yılda bir gün bile olsa eşlerin o günü baş başa geçirmeleri, günlük hayatın koşturmasından sıyrılıp kendileri için bir zaman dilimi yaratmaları ilişkilerine de iyi gelir.

Günümüzde evlilik yıldönümü kutlamak isteyenler için bazı hazır organizasyonlar bulunmaktadır. Bunlar genellikle bir mekânda akşam yemeği, otel odasında özel bir gece veya tekne turu organizasyonu şeklinde olabilmektedir. Kişiye özel yıldönümü kutlamasında ise; tüm hazırlıklar ve ayarlanmalar sizin istek ve beğenileriniz doğrultusunda belirlenir. Böylece siz hiçbir detayı düşünmeden tam istediğiniz gibi bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik yıldönümü organizasyonu çok vakit almanın yanında birçok farklı unsuru aynı gün bir araya getirme işi de olduğu için bir kişinin tüm işleri halletmesi de zorlaşır. Bu yüzden size özel hazırlanan bir organizasyon hem sizi hem de eşinizi mutlu edecektir.

Kişiye Özel Yıldönümü Nasıl Yapılır?

Kişiye Özel Yıldönümü Nasıl Yapılır?

Kişiye özel evlenme yıldönümü planlaması tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenmektedir. Biz Yonca Butik Organizasyon olarak misafirlerimizin unutulmaz bir evlilik yıldönümü kutlaması için gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktayız. Siz de sadece geçireceğiniz o muhteşem günün keyfini çıkartırsınız.

Biz Yonca Butik Organizasyon olarak öncelikle size kendi bünyemizde bulunan ve sadece özel gün kutlaması için tasarladığımız mekân seçeneklerini sunuyoruz. Mekânlar, müstakil birer ev şeklinde olup hem kapalı alana hem de açık bahçe alanına sahiptir. Farklı konseptlerde tasarlanmış özel evlerden birini seçtikten sonra yapmayı planladığınız organizasyonun ne şekilde olmasını istediğini bize aktarıyorsunuz. Biz de sizin için yapabileceğimiz orijinal bir konsept belirleyip ona göre diğer hazırlıkları yapıyoruz. Böylece siz bize eşinize nasıl bir sürpriz yapmak istediğinizi aktardıktan sonra gerekli tüm işlemleri sizin adınıza hallediyoruz.

Size Özel Evlilik Yıldönümü Mekânları

Yonca Butik Organizasyon bünyesinde bulunan üç adet özel tasarım ev bulunmaktadır. Bu evler sadece misafirlerimizin özel günlerini kutlamak amacıyla tasarlanmıştır. Yonca Butik Organizasyona ait evler;

  • Üçgen ev
  • Dağ evi
  • Kır evi

Konseptlerine göre tasarlanmış romantik evlerdir. Evlerin her birinde güzel vakit geçirebileceğiniz açık bahçe alanı bulunmaktadır. Muhteşem bir doğanın içinde bulunan evlerin hem kapalı alanında hem de açık bahçe alanında ateş yakıp ateş başında vakit geçirebilirsiniz. Evlerimiz hem Ankara şehir merkezine yakın hem de şehrin gürültüsünden uzakta olan İncek bölgesinde bulunmaktadır. Ulaşımı oldukça kolay olan evlere dilerseniz VIP servisimizle de ulaşım sağlayabilirsiniz. Her mevsim ayrı bir güzellik sunan doğanın içerisindeki evler müstakil yapıda olup sadece size özel detaylandırılır.

Ankara Sürpriz Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Ankara Sürpriz Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Evlilik yıldönümleri evliliklerdeki özel anlardan biridir ve güzel bir kutlamayı muhakkak hak eder. Biz Yonca Butik Organizasyon olarak 20 yıldır misafirlerimize evlilik teklifi, doğum günü ve özel gün organizasyonları gerçekleştirmekteyiz. Şimdiye kadar yüzlerce çifte unutamayacakları organizasyonlar hazırladık. Her bir çift için özel olarak düşündüğümüz ve planladığımız organizasyonların tüm operasyon süreçlerini de tek elden yürütmekteyiz. Böylece o gün her şeyin planlı ve tam vaktinde yapılmasını sağlıyoruz.

Evlilik yıldönümü kutlamasının sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor, tüm hazırlıklarımızı ona göre planlıyoruz. Siz de unutulmaz bir yıldönümü organizasyonu için bu konuda Ankara’nın ilk ve tek kişiye özel hizmet veren firması olan Yonca Butik Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Bize nasıl bir evlilik yıldönümü organizasyonu istediğinizi anlatmanız yeterli. Gerisini biz halledelim.

Menü