Açık Alan Evlilik Teklifi

Açık Alan Evlilik Teklifi

Açık Alan Evlilik Teklifi

Açık alan evlilik teklifi evlenme teklifi mekânları için yer arayışında olan çiftlerin değerlendirebileceği organizasyon yerlerindendir. Sürpriz evlilik teklifi veya evlilik teklifi organizasyonu için kapalı alan yerine değerlendirilebilen açık hava alanları romantik bir evlenme teklifi mekânı olabilir.

Açık alan evlilik teklifi son dönemlerde daha popüler bir evlenme teklifi olmaya başlamıştır. Özellikle havanın güzel olduğu ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında açık bir yerde yapılan evlenme teklifi organizasyonu çok romantik olabilir.

Ankara Açık Alan Evlilik Teklifi Ankara Açık Alan Evlilik Teklifi

Öncelikle evlilik teklifi nedir? Sorusuna cevap vererek başlayalım. Evlenme teklifi, evlenme niyetinin karşı tarafa sözlü olarak söylendiği ve yanıt beklendiği bir gündür. Tüm evlilik süreçlerinin ilki olması sebebiyle oldukça romantik bir gün olan evlilik teklifinin yapıldığı gün, çiftlerin ilişkisinde de unutulmayan günler arasındadır. Özel bir organizasyonu hak eden o gün için farklı mekânlar tercih edilebilir. Fakat açık bir alanda, gökyüzünün altında ister gündüz ister gece olsun evlilik teklifi yapmak şüphesiz herkes için romantik bir fikirdir.

Ankara genellikle bu tarz romantik mekânlar bulundurmamasıyla eleştirilir. Fakat hem doğası hem de doğal güzellikler açısından farklı seçenekler de sunabilen bir şehirdir. Biz de bu yazımızda sizlere Ankara’da pek bilinmeyen fakat oldukça romantik bir yerden bahsedeceğiz. Bu yer hem açık alana hem de kapalı alana sahip ve sadece sizin için hazırlanan bir yer; Yonca Butik Organizasyon konsept evleri.

Ankara Evlilik Teklifi Mekânları

YONCA Event, kendi bünyesinde bulundurduğu farklı yapılardaki evlerde misafirlerine özel gün kutlama organizasyonları gerçekleştiren bir firmadır. 20 yılı aşkın süredir aynı yerde sadece özel gün kutlaması gerçekleştiren firma şimdiye kadar yüzlerce çifte unutulmaz zamanlar yaşatmayı başarmıştır. YONCA Organizasyon’un farklı mimariye sahip 3 adet evi bulunmaktadır. Bu evler;

  • Üçgen Ev
  • Dağ Evi
  • Kır Evi

Konseptine sahip hem kapalı hem de geniş özel bahçe alanına sahiptir. Dilerseniz evin kapalı alanında vakit geçirebilir veya sadece size özel olan doğanın içindeki bahçesinde vakit geçirebilirsiniz. Hatta dilerseniz bahçede ateş yakabilir ateşin ışığında gökyüzünü seyredebilirsiniz.

Ankara Kişiye Özel Mekân

YONCA her bir çifte özel olarak evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirmektedir. Yonca Butik Organizasyon firması, evlenme teklifi organizasyonunun tüm aşamalarını üstlenerek sizin sadece o günün keyfini çıkarmanızı sağlar.

YONCA Event, evlilik teklifi yapacağınız gün için gerekli olan tüm hazırlıkları sizin için hazırlamakla kalmaz; organizasyonun tüm detaylarını sizin ve sevgilinizin beğenileri doğrultusunda şekillendirir. Bu süreçte sizin sadece nasıl bir ortam istediğini anlatmanız yeterlidir. Mekâna, ulaşımdan süslemelerin tasarlanmasına ve mekânın size ait detaylarla süslenmesine kadar, tüm işler YONCA Event tarafından organize edilmektedir. Böylece siz hiçbir şey düşünmeden sadece o özel günü sevgilinizle birlikte yaşayabilirsiniz.

Ankara Evlilik Teklifi MekânlarıAçık Alanda Evlenme Teklifinin Avantajları

Açık alanda evlenme teklifi etmek için öncellikle havaların nispeten güzel olması veya yakında kapalı bir alanın bulunması gerekir. Aksi halde uzun süre dışarıda soğuğa maruz kalmak ortamın romantizmini bozabilir. Havanın ısındığı ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında ise hava genellikle güzel olup dışarıda vakit geçirmek herkesin hoşuna gider. Eğer siz de açık bir alanda evlenme teklifi organizasyonu yapmak isterseniz size sunduğu avantajlara göz atmanız faydalı olur.

  • Açık alanlar daha ferah bir ortam sağlar
  • Açık alanda ağaçlar, çiçekler ve doğa muhteşem bir atmosfer yaratır
  • Açık alanda gezintiye çıkılabilir, yürüyüş yapılabilir
  • Açık alanda güneşin ısısını esen rüzgarı hissedebilirsiniz
  • Doğa tek başına romantik bir ortam oluşturur

YONCA EVENT

Yonca Butik Organizasyon, sadece özel gün kutlamaları alanında uzmanlaşmış bir organizasyon şirketidir. Kendi oluşturduğu konsept ile misafirlerine vip hizmet sunan firma bu alanda Ankara’nın ilk ve tek firmasıdır. YONCA Event düzenlediği tüm doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu veya özel gün organizasyonunu kendi bünyesinde bulunan özel mekânlarda gerçekleştirir. Evlerin her detayı size özel hazırlanan evlerin hem şömineli kapalı alanı hem de doğanın içinde, geniş ve yine size özel hazırlanan bahçe alanı bulunmaktadır. Sizin adınıza gerekli tüm hazırlıkları da yapan YONCA Event evlerinde evlilik teklifi yapmak için her kanaldan iletişime geçmeniz yeterlidir.

Menü