Ankara Sevgililer Günü Mekanları

Ankara Sevgililer Günü Mekanları

Ankara Sevgililer Günü Mekanları

Ankara sevgililer günü mekanları romantik bir 14 Şubat sevgililer günü geçirmek isteyen çiftlerin baş başa vakit geçirebilecekleri, bugünü en özel şekilde yaşayabilecekleri mekânlardır.

Ankara sevgililer günü mekanları açısından çok fazla seçenek sunmayan bir şehir olmanın yanında pandemi sebebiyle mevcut imkânlar da iyice azalmış durumdadır. Fakat bu hiçbir seçenek olmadığı anlamına da gelmez.

Ankara Sevgililer Günü Mekanları Öneri

14 Şubat, tüm dünyada Sevgililer Günü olarak belirlenen ve insanların sevililerine o güne özel hediyeler aldığı, birbirleriyle vakit geçirdiği veya birlikte bir etkinlik yaptıkları önemli bir gün. Sevgililer için özel günlerden biri olan 14 Şubat, genellikle romantik bir ortamda kutlanır. Bu, baş başa yenen bir yemek de olabilir, romantik bir ortamda bir şeyler içmek de olabilir, bir gezi veya küçük bir tatil de…

Bu yıl ise, malum Corona Virüs sebebiyle tüm dünyada etkinlikler, organizasyonlar ve diğer tüm kutlamalar iptal edildiği için insanlar sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıldönümü veya evlilik teklifi gibi özel günleri ya iptal etmek ya da ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldı. Hem sağlıkla ilgili sebeplerden hem de kısıtlamalardan dolayı bu yıl sevgililer gününü kutlamak için neredeyse alternatif bulunmuyor denilebilir. Fakat günümüz koşullarında bile sevgilinizle baş başa, romantik ve özel bir sevgililer günü kutlamak için size sunacağımız oldukça güzel bir öneri var; Yonca Butik Organizasyon’un sahip olduğu konsept, müstakil evler.

Romantik Sevgililer Günü Ankara

Ankara’da sevgilinizle baş başa bir 14 Şubat geçirmek ve o günü tüm detaylarıyla sizin istediğiniz şekilde tamamlamak istiyorsanız, size bundan daha fazlasını verecek olan bir mekân olan Yonca Butik Organizasyon İncek’te bulunmakta ve 3 farklı konseptte hizmet vermektedir.

  • Üçgen Ev
  • Dağ Evi
  • Kır Evi

Şeklinde tasarlanmış ve birbirinden tamamen bağımsız olan konsept evler, bir günlüğüne bütünüyle sizin istediğiniz şekilde, size özel olarak tasarlanıyor. İster kapalı alandaki şöminenin başında, isterseniz açık alandaki geniş bahçesinde sevgilinizle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Soğuk Ankara günlerinde sıcacık bir ortamda muhteşem ve romantik sevgililer günü geçirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Menü