Evlilik Teklifi Ankara

Evlilik Teklifi Ankara

Evlilik Teklifi Ankara organizasyon hizmetimiz de siz de ömür boyu unutulmayacak o mükemmel anları özel bir atmosferde yaşayabilirsiniz. Evlilik Teklifi, hayatınızın geri kalanını bir ömür boyu sürdürmek istediğiniz kişiyle olan en özel anlarınızdan bir tanesi. Herkes bu anın mükemmel ve etkileyici olmasının hayalini kurar.

Sigmund Freud “Yanıt bulamamış ve kadınlarla ilgili 30 yıl süren araştırmalarıma rağmen henüz cevap bulamadığım çok önemli bir soru var: Kadın ne ister?” demiştir. Tabi ki bu kadar geniş bir kapsamlı soruya cevap aramayacağız. Fakat şöyle bir gerçek var ki her kadın muhakkak güzel ve uzun yıllar akıllarda kalacak bir evlilik teklifi ister.

Toplum içerisinde alışıla gelmiş olsa da aslında evlilik teklifi sadece erkeklerin yapmaları gereken bir davranış da değildir. Teklifi kim yaparsa yapsın o anın her iki taraf için de çok özel olduğu su götürmez bir gerçek.

Evlilik Teklifi Sözleri

Evlilik teklifi senaryonuzun en önemli unsurlarından biri de kullanacağınız sözler olacaktır. Evlilik Teklifi Ankara ile bütün organizasyonu planladınız, her şey çok iyi gidiyor ama teklif sırasında söyleyecekleriniz bu mükemmelliğe ayak uydurabilmelidir.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, her çiftin kendi yaşanmışlıklarından kaynaklı bir bağı olacağından ezberlenmiş sözler yerine içinizden gelenleri söylemeniz çok daha etkili olacaktır. Ancak size fikir verebilecek birkaç örnek sıralayabiliriz:

  1. Her gece benimle aynı uykuya dalıp, aynı sabaha uyanır mısın?
  2. Seni asla yalnız bırakmayacağım sonsuzluğa adım atmamıza ne dersin?
  3. Hayatımın geri kalanını ikimizin kuracağı hayalleri gerçekleştirerek geçirmek istiyorum
  4. Evlilik yıldönümümüzü Her yıl unutmam için bana evet der misin?
  5. Hatıralarımızı biriktirdiğimiz, hayatım olur musun?
  6. İkimizin yan yana olmadığı akıp giden bir zamana tahammül edemiyorum artık. Benimle evlenir misin?
Evlilik Teklifi Ankara

Evlilik Teklifi Ankara

Evlilik Teklifi Ankara

Hayatınızın en özel anlarına güzel bir başlangıç yapabilmek amacıyla her şey harika bir şekilde kurgulanmalı ve gerçekleştirilmeli.

Yonca Butik Organizasyon bir ömür boyu hatırlanacak o mutlu anlarınıza tecrübesiyle gerçekleştirdiği özgün organizasyonlar ile eşlik etmekte. Evlilik Teklifi Ankara organizasyonumuzla siz de evlilik teklifi ile ilgili planlarınızı en iyi şekilde gerçekleştirmek ve fırsatlarımızla ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız vakit kaybetmeden Yonca Butik Organizasyon iletişim sayfasından bizi arayabilir veya mesajınızı iletebilirsiniz.

Menü