Evlilik Teklifi Konsepti

Evlilik Teklifi Konsepti

Evlilik teklifi konsepti yaratmak ve etkili bir şekilde uygulamaya koymak zaman isteyen, zor bir süreç. Özellikle haftanın beş günü çalışan ve bir yandan da gündelik hayatın koşturmacasına yetişmeye çalışan biri için çok daha zor.

Biz, Yonca Organizasyon olarak evlilik teklifi konsepti hazırlıklarınızda tam da burada devreye giriyoruz ve hayallerinizi gerçekleştirmeniz için tüm yükünüzü sırtınızdan alıyoruz. Unutulmaz evlilik teklifleri yapabilmeniz için on sekiz yıllık tecrübemizi ve birikimimizi ortaya koyuyoruz.

Evlilik Teklifi Konsepti Hazırlık Süreci

Evlilik teklifi konsepti hazırlamak ve gerçekleştirmek için planlama yapmak oldukça önemlidir. Planlamayı doğru bir şekilde yapmak, işin büyük kısmını oluşturmaktadır.

İlk aşama evlilik teklifi fikirleri arasından aklınıza yatan, müstakbel eşinizin de hoşuna gidecek bazı fikirler bulmaktır. Burada yanıtlanması gereken bazı sorular şöyledir:

  • Evlilik teklifi organizasyonu baş başa mı, yoksa eş, dost, akrabayla birlikte, kalabalık mı olmalı?
  • Kapalı alanda, evde ya da bir mekanda mı, yoksa açık havada, şehrin içinde ya da doğayla iç içe mi olmalı?
  • Yemek, içki vb. şeyler olmalı mı?
  • Hangi gün, hangi saatte olmalı? (Eğer kalabalık bir organizasyon planlıyorsanız bu tercih önem kazanmaktadır.)
  • Dekorasyon, müzik gibi ayrıntılar nasıl olmalı?

Kararınız ister kalabalık bir organizasyon olsun, ister baş başa, eğer doğayla iç içe olmak istiyorsanız Yonca Organizasyon’un evlilik teklifi konseptleri tam size göre!

Evlilik Teklifi Konseptleri

Evlilik Teklifi Konseptleri

Evlilik Teklifi Konseptleri

Yonca Organizasyon, Ankara, İncek’te bulunan beş dönümlük arazisinde evlilik teklifi, doğum günü, yıldönümü ve Sevgililer Günü gibi özel kutlamalarınıza özel konsept salonlarıyla hizmetinizde!

  • Kır evi
  • Bağ evi
  • Dağ evi

Konseptlerimizin tamamı farklı beğenilere göre tasarlanmıştır. Her biri, hem iç hem dış mekana sahiptir. İsterseniz yaz sıcaklarından korunmak için dışarıdaki ağaçların gölgelerinde romantik dakikalar yaşayabilir, isterseniz akşam serinliğinde size özel dekore edilmiş kulübenin içerisinde sımsıcak anların tadına doyabilirsiniz.

Yeni Hayatınıza Yonca’yla Adım Atın!

Evlenerek yepyeni bir hayata adım atacaksınız. Bu serüvene başlarken her şeyin mükemmel olmasını istemez misiniz? Düşlerinizi süsleyen evlenme teklifi organizasyonu için bizi arayın! En güzel, en unutulmaz evlilik teklifini birlikte planlayalım!

Menü