Evlilik Teklifi Organizasyon

Evlilik Teklifi Organizasyon

Evlilik Teklifi Organizasyon

Evlilik teklifi organizasyon fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz eşsiz bir mekan mı arıyorsunuz? Yonca Butik Organizasyon tarafından sizin organizasyonunuz için kişiye özel olarak dizayn edilecek bir mekanda evliliğe ilk adımı atabilirsiniz.

Evlilik teklifi organizasyon düşünceleri, genel olarak defalarca kere düşünülen fakat profesyonel anlamda tasarlanamadığı için hayal kırıklıklarına sebep verebilen organizasyonlardan biridir. Evlilik sürecinde atacağınız bu ilk adımda siz de profesyonel anlamda destek bulmak ve sorumluluk üstlenmeden en romantik ambiyansa sahip olmak istiyorsanız, Yonca Butik Organizasyon iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik teklifi günümüzde söz, nişan ve düğün gibi evlilik süreçlerinin bir adımı olmuş niteliktedir. Üstelik evlilik teklifi tüm bu süreçlerin başlangıcını oluşturur. Bu yüzden de özel bir yere sahiptir. Evlilik teklifi sürecinde gerçekleştirilen organizasyonun olabildiğince romantik ve özel olması gerekir. Çünkü bu adım çiftlerin bundan sonraki tüm hayatını değiştirecek önemli bir adımdır. Bu yüzden evlilik teklifi gününün sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor, bütün hazırlıklarımızı buna göre planlıyoruz.

Yonca Butik Organizasyon firması olarak evlilik teklifi hazırlığımdaki çiftlere evlenme teklifi ve doğum günü gibi özel gün organizasyonları düzenliyoruz. 20 yılı aşkın sürede yüzlerce çifte farklı ve orijinal evlilik teklifi fikirleri sunup işin operasyon kısmını da yönetiyoruz. Ankara’da hizmet veren firmamız ayrıca misafirlerine mekân temini de gerçekleştirmektedir. Sevgilinize unutamayacağı bir evlilik teklifinde bulunmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ankara Evlilik Teklifi Organizasyon
Ankara’da Evlilik Teklifi Fikirleri

Ankara’da Evlilik Teklifi Mekânları

Ankara’ evlenme teklifi nerede edilir? Sorusu burada yaşayıp sevgilisine evlilik teklifinde bulunmak isteyen kişilerin merak ettiği sorulardandır. Eğer sevgilinize evlilik teklifi yapacak mekân arıyorsanız Yonca Butik Organizasyon’un konsept evleri tam aradığınız özelliklerde olabilir. Yonca Organizasyon 3 adet farklı konsepte sahip eve sahiptir. Evlerden her biri farklı bir mimari konseptte tasarlanmıştır. Dağ evi ve Kır evi konseptine sahip evlerin özellikleri şu şekildedir;

 • Evlerin her biri müstakil yapıda olup sadece size tahsis edilir
 • Evlerin açık bahçe alanı bulunmaktadır
 • Kapalı alanda şömine bulunmaktadır
 • Dilerseniz bahçede de ateş yakabilir, ateş başında vakit geçirebilirsiniz
 • Evlerin detayları size ve isteklerinize göre hazırlanır
 • Evlerde istediğiniz tarzda bir organizasyon gerçekleştirebilmekteyiz
 • Dilerseniz size özel vip araçla ulaşım sağlanabilmektedir

Ankara Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik teklifi tüm evlenme süreçleri arasında kadınların en önemsediği adımlardan biridir. Her kadın o günün çok romantik ve özel olmasını aynı zamanda şaşırtıcı ve sürpriz olmasını ister. Hal böyle olunca erkeklerin de işi zorlaşıyor fakat biraz yaratıcılık biraz da üzerine düşünmeyle güzel evlilik teklifi fikirleri bulunabilir.

İster sizin belirlediğiniz bir evlilik teklifi fikri olsun ister hoşunuza giden başka bir evlilik teklifi fikrini Yonca Butik Organizasyon aracılığıyla gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Üstelik tüm aşamalarda sizlere destek oluyoruz. Sizin sadece günün keyfini çıkarmanız için gerekli tüm hazırlıkları biz sizin yerinize organize ediyoruz. Romantik ve bir o kadar farklı bir evlilik teklifi için Yonca Butik Organizasyon olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ondan sonraki tüm süreçlerde sizin için neler yapacağımızı düşünüyor ve size unutulmaz bir gün yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Ankara Evlilik Teklifi Fikirleri
Ankara Romantik Mekân

Ankara Romantik Mekân

Sevgilinizle birlikte Ankara’da romantik bir gün veya gece yaşamak için fazla uzağa gitmenize gerek yok. Şehrin içinde fakat doğal bir ortam sunan Yonca Organizasyon aradığınız tüm özellikleri size sunuyor.

İncek’te bulunan, Dağ evi, Kır Evi ve Bağ evi konseptinde tasarlanmış, sizin istek ve zevklerinize göre hazırlanan evlerde;

 • Evlilik teklifi
 • Doğum günü organizasyonları
 • Baş başa romantik akşamlar
 • Yıldönümü kutlamaları
 • Sevgililer günü kutlamaları

Gibi etkinliklerinizi dilediğiniz gibi kutlayabilirsiniz. Muhteşem bir doğada kapalı alanı ve geniş bahçesiyle özel günleriniz için hazırlanan konsept evlerde isterseniz şömine ateşinin başında sevgilinizle romantik zamanlar geçirin isterseniz bahçede kamp ateşinin yanı başında yıldızları izlemenin tadını çıkarın.

Menü