Kişiye Özel Dağ Evi

Kişiye Özel Bağ Evi

Kişiye özel dağ evi şehrin gürültüsünden ve her tarafı kaplayan beton görünümünden kaçıp doğada bir gün geçirmek isteyen çiftler için, onlara özel hazırlanan bağ evidir.

Kişiye özel bağ evi konsepti özellikle son yıllarda farklı bir atmosfere sahip bir ortamda özel zamanlar geçirmek isteyenler tarafından oldukça fazla tercih edilmeye başlandı.

Kişiye Özel Dağ Evi Konsepti

Dağ Evi, şehir merkezlerinin dışında, doğa ile iç içe bir çevrede arada küçük kaçamaklar ve sakin günler geçirmek için yaptırılan evlerdir. Son yıllarda şehirlerin iyice kalabalıklaşması, herkesin sürekli bir koşuşturma telaşı içerisinde olması ve her yerde mütemadiyen insan ve betonarme yapıların göze çarpması sebebiyle doğaya ve yeşile olan özlem iyice artıyor. Bu sebeple insanlar artık sadece doğanın ve yanında sevdiği kişilerin olduğu yerlere gidip orada vakit geçirerek dinlenmeye başladı.

Dağ evlerine olan ilgi de böylece gün gün artmaya başladı. Zaten şöyle doğanın koynunda, ufukta binaların görünmediği, yeşil bir ortamda olmak kime iyi gelmez ki? Üstelik yanınızda bir de sevdiğiniz kişi varsa o günün keyfi daha da katlanıyor. Eğer dağ evinde unutulmaz zamanlar yaşama fikri size de heyecanlı geldiyse, size harika bir önerimiz olacak; Yonca Dağ Evi.

Yonca Organizasyon Dağ Evi

Yonca Organizasyon tarafından yaptırılan Dağ Evi, Ankara’da şehrin doğayla buluştuğu muazzam bir doğaya sahip bölgesi İncek’te bulunuyor. Hem şehir merkezine yakınlığı hem de doğanın kalbinde olması sayesinde Dağ Evi keyfini çok uzaklara gitmeden yaşayabilirsiniz. Özel günlerinizde güzel zamanlar geçirmeniz için size özel hazırlanan bağ evleri, birçok özelliği ile ön plana çıkıyor.

İşte Yonca Dağ Evi’nin özellikleri:

  • Kişiye özel hazırlık: Yonca Organizasyon tarafından Dağ Evi konseptinde tasarlanan mekânın tüm detayları sizin zevkleriniz ve beğenilerinize özel hazırlanmaktadır.
  • Kapalı ve açık alan: Dağ Evi hem içerisinde şöminenin olduğu şık detaylarla bezeli kapalı alana hem de açık ve içerisinde yine kamp ateşi yakılıp yıldızların izlenebileceği geniş bir bahçeye sahip.
  • Özel gün konseptleri: Sevgilinizle veya eşinizle özel günler geçirmek için tasarlanan bu evlerde doğum günü, sevgililer günü veya evlilik teklifi organizasyonları gerçekleştirebiliyor. Üstelik bu konuda tüm detayları Yonca Butik Organizasyon’a bırakıp siz sadece günün keyfini yaşayabilirsiniz.
Menü