Romantik Akşam

Romantik akşam baş başa özel bir gün geçirmek isteyen çiftlerin ihtiyaç duyduğu etkinliklerdendir. Günlük hayatın koşturması içerisinde bazen durup soluklanmak, sevdiği kişiyle baş başa vakit geçirmek her ilişkinin ihtiyaç duyduğu günlerdendir.

Romantik akşam davetleriniz için özel olarak tasarlanan konsept evlerimizi değerlendirebilirsiniz. Yonca Butik Organizasyon olarak Ankara’daki ilk özel gün kutlama firmasıyız. Firmanız bünyesinde 3 farklı konsept ev bulunmaktadır ve istediğiniz evi seçip sevgilinizle unutulmaz bir akşam yaşayabilirsiniz.

Romantik Akşam Yemeği

Mutluluk insanın kendisiyle ve yakın çevresiyle kurduğu ilişkilere bağlıdır. Çevresiyle iyi ilişkiler kurmak insana iyi hissettiren, kıymetli bir iletişim şeklidir. Mutluluğu belirleyen kıstaslardan biri de budur. Özellikle ilişki yaşadığı kişi veya evli çiftlerin birbiriyle olan iletişimi çok önemlidir. Fakat bazen günlük hayatın koşturması içerisinde en yakınımızdakilere gereken özeni göstermeyi unutabiliriz. Böyle durumlarda önemli olan bunun farkına varıp sevdikleriniz için de özel zamanlar yaratmaktır. Özellikle doğum günü, evlilik yıldönümü veya çift için önemli olan bir günde özel bir organizasyon yapmak ilişkiyi çok daha iyi yerlere götürür.

Sevgiliniz için yapacağınız özel bir akşam yemeği veya baş başa geçireceğiniz zaman olumlu şeylerin pekişmesine yardımcı olur. Sevgilinizle birlikte özel bir gün veya romantik bir yemek gibi bir düşünceniz varsa Yonca Butik Organizasyon’un sunduğu hizmetlere göz atmanızı öneririz. Yonca Butik Organizasyon, kendi bünyesinde 3 farklı konsept ev bulunduran farklı bir organizasyon firmasıdır. Misafirlerine sadece özel günlerinde ihtiyaç duydukları hizmetleri sunar. Bu hizmetlerden bir tanesi de romantik akşam hizmetidir. Özel tasarlanan evlerde, romantik bir ortamda istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Romantik Akşam Yemeği
Ankara’nın En Romantik Mekânı

Ankara’nın En Romantik Mekânı

Ankara’da sevgilinizle veya eşinizle son derece romantik ve size özel hazırlanan bir evde romantik bir gün geçirmek isterseniz Yonca Butik Organizasyon’un konsept evleri tam aradığınız özelliklerde olabilir. Yonca Butik Organizasyon’un kendisine ait 3 evi bulunmaktadır. Bu evler;

  • Üçgen ev
  • Dağ evi
  • Bağ evi

Konseptinde olup müstakil yapıdadır. Konsept evlerin hepsinde hem kendisine ait bahçe alanı hem de kapalı alanı bulunur. Kapalı alanda şömine bulunmaktadır. Soğuk Ankara günlerinde şömine ateşi başında romantik saatler geçirebilirsiniz. Dilerseniz açık bahçe alanında da kamp ateşi yakabilirsiniz. Ankara’nın en romantik ve kişiye özel hazırlanan mekânlarında unutulmaz bir akşam yaşamak için Yonca Butik Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Kişiye Özel Mekân

Ankara’da gidip yemek yiyebileceğiniz birçok mekân bulanmaktadır. Fakat Yonca Butik Organizasyon evleri sadece size özel hazırlanır. Evlerin tüm detayları o gün sizin ve partnerinizin beğenileri doğrultusunda hazırlanır. Evlerin her detayında kendinizden bir şeyler görebilirsiniz. Yonca Butik Organizasyon’un konsept evlerinde tüm organizasyon süreçleri firmamız tarafından gerçekleştirilir. Siz sadece yaşadığınız ana odaklanabilir, günün keyfini çıkartabilirsiniz.

Yonca Butik Organizasyon’un konsept evleri Ankara’daki en romantik mekânları olmaya aday olacak kalitededir. Üstelik evlerin en önemli özelliklerinden biri de evlilik teklifi yapacağınız evin size göre hazırlanmasıdır. Evlerin tüm detayları sizin ve sevgilinizin beğenileri ve istekleri doğrultusunda şekillenir. Bize nasıl bir gün geçirmek istediğinizi aktarmanız yeterli olacaktır. Geri kalan tüm detaylar uzmanlarımız tarafından halledilmektedir.

Kişiye Özel Mekân
Ankara Özel Gün Kutlama

Ankara Özel Gün Kutlama

Sıradan bir akşamüstünü sizin için unutulmaz bir güne dönüştürmek isterseniz, romantik akşam organizasyonumuz için ‘Üçgen Ev‘ , ’Dağ Evi‘ ve ‘Kır Evi‘  konseptlerindeki bölümlerimizden dilediğinizi sizin için özel olarak hazırlıyoruz. Dış mekanımızda kamp ateşi, iç mekanımızda ise şömine ateşi, güller ve mum ışığı ile romantizm dolu bir atmosfer…

Dilerseniz isteğiniz doğrultusunda geceye eşlik edecek bir keman sesi… Yonca Butik Organizasyon’da tüm detaylar size özel olarak tasarlanmaktadır. Romantik akşam organizasyonu seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 0312 499 34 56 numaralı telefondan organizasyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, güncel organizasyonlarımızı Instagram’da @evlilikteklifiankara hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Menü