Romantik Akşam

Romantik Akşam

Romantik akşam ile partnerine sürpriz yapmak isteyenlere özel dekore edilmiş Yonca, eşsiz atmosfere sahip salonları ve bahçesiyle sizi adeta büyüleyecek. Kentin gürültüsünden uzakta baş başa harika bir akşam geçirmeye ne dersiniz? Açık havada müzik eşliğinde mevsim güzelliklerini yakından yaşayarak ya da şömine ateşi başında güllerle bezenmiş size özel bir salon. Bu alanda on yılı aşan deneyimimizle sizler için kusursuz organizasyonlar düzenliyoruz.

Romantizmin doruklarına ulaştığınız bir organizasyon için yeni, orijinal ve benzersiz bir fikre sahip olamayabilirsiniz. Ama sevgiliniz, nişanlınız ya da eşinizle son derece romantik bir akşam yaşamayı da hayal ediyorsunuzdur. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Yonca’nın benzerine daha önce hiç rastlamadığınız evlilik teklifi ya da romantik etkinlik fikirlerini işitmektir.

Romantik Akşam

Romantik Akşam

Harika Bir Romantik Akşam İçin…

İlişkinin renklenmesi ve tekdüze olmaktan çıkması için her çiftin rutin hayatının dışında etkinliklere ihtiyacı vardır. Yonca Evlilik Teklifi, yılların tecrübesi ile farklı ve eşsiz bir organizasyon ile harika bir Ankara akşamı yaşamanızı sağlıyor. Tanışma, evlilik yıl dönümü ve doğum günü gibi özel günlerinde sevdiğiniz kadının gönlünü fethetmek, ona verdiğiniz değeri göstermek üzere bir sürpriz yapmak için,

  • Dağ evi organizasyonu
  • Kır evi organizasyonu
  • Bağ evi organizasyonu
  • Açık hava organizasyon

düzenlenebilir. Müthiş bir konsept, akşamın anlamına uygun romantik sözler, müzik, güzel bir yemek, hoş bir kıyafet ve sevdiğiniz kişiye vereceğiniz özel bir hediye ile bu romantik akşamın daha da görkemli hale gelmesi mümkün. Yonca Evlilik Teklifi, bütün bunları sizin için düşünüyor ve müthiş bir organizasyon ile bu akşamı zamanın yıpratıcılığından kurtarmanızı sağlıyor.

Romantik Akşam

Romantik Akşam

Romantizmin rengi kırmızıdır. Kırmızının hakim olduğu, mum ışığı ile aydınlatılmış bir atmosferde yaşayacağınız romantik bir akşam, diğer özel günleriniz kadar evlenme teklifi için de ideal bir ortam olabilir. Unutulmaz ve romantik evlenme teklifi organizasyonu ile gelecek güzel günleriniz için harika bir adım atabilirsiniz. Sevdiğiniz kadını mutlu etmek sizin elinizde. Onun nelerden hoşlandığını siz biliyorsunuz.

Yonca Evlilik Teklifi; uzman ekibi, orijinal fikirleri ve benzersiz önerileri ile yıllar sonra anlatırken o günleri yaşayacağınız bir romantik akşam organizasyonu vadediyor.

Menü