Sevgililer Günü Kutlaması

Sevgililer Günü Kutlaması

Sevgililer günü kutlaması

Sevgililer günü kutlaması yaparak, bu yıl 14 Şubat tarihinde de anılarınıza sürekli hatırlanacak, size özel bir sayfa eklemek ister misiniz? Yonca organizasyon ile sevdiğiniz kişinin mutlu olabilmesi için böyle anları en iyi şekilde değerlendirmeniz mümkündür.

Sevgililer günü kutlaması, aşk dolu bir gece geçirmenizi sağlayacak ve yıllarca unutamayacağınız anılara sahip olmanız için güzel bir fırsat olacaktır. Bu güzel günde; sevgilinizin çok sevdiği hem sizin hem de onun hislerine tercüman olan bir müzik parçası, hislerinizi en iyi biçimde sergilemenizi sağlayan bir mekân, özel olarak seçilmiş çiçekler, aşkın rengi olan kırmızının hâkim olduğu bir masa ve mekânın dört bir yanındaki mumlar sizlere eşlik edecektir.

Sevgililer Günü Kutlaması Ankara

14 Şubat, tüm dünyada Sevgililer Günü olarak belirlenen ve insanların sevgililerine o güne özel hediyeler aldığı, birbirleriyle romantik anlar geçirdiği veya birlikte bir etkinlik yaptıkları gün olmaktadır. Genellikle çiftler romantik ortamlarda bu anı ölümsüzleştirmek istemektedir. Bu aktiviteler genellikle baş başa bir akşam yemeği olabilir ya da romantik bir ortamda bir şeyler içmek de olabilir.

Sürprizlerin olduğu, romantizmi sonuna kadar yaşayacağınız “Harika bir organizasyon” diyeceğiniz bir kutlama için birbirinden değişik aktiviteler yapılabilir. Zihninizde, sevgililer günü kutlamasına ilişkin belli bir fikir vardır ve belki de bu fikri pek çok insan aynı biçimde uygulamıştır. Senelerin deneyimi ile birbirinden farklı etkinliklere imza atan Yonca Butik Organizasyon, size sıra dışı bir sevgililer günü kutlaması yapma fırsatı sunuyor.

Kişiye Özel Sevgililer Günü Mekanları

Yonca Butik Organizasyon olarak sizlere bu özel günde birbirinden farklı ve güzel mekanlar sunulmaktadır. Ankara’nın en güzel konumlarında bulunan bu evler sayesinde sevdiğiniz ile baş başa romantik bir akşam geçirmenizi sağlamaktayız. Romantik akşam yemeği ve sevdiğinizin en çok sevdiği şarkıları canlı performanslar ile sizlere sunmaktayız. Yonca Organizasyonun sizlere sunduğu mekanlar;

  • Dağ Evi
  • Bağ Evi
  • Kır Evi

olarak karşınıza çıkmaktadır. Loş ışıklar, şömine, kırmızı mumlar, birbirinden farklı çiçekler, süs objeleri ve aşk duygusunu motive eden kokular… Bütün bunlar mekânın güzelliğini ve görkemini bir kat daha artıracaktır.

Romantik Sevgililer Günü Kutlaması Ankara

Masanın dizaynı da mekânın tefrişi kadar önemlidir. Öncelikle, partnerinizin sevdiği yemek, tatlı ve içecekler seçilmelidir. Hafif, vücudu yormayan yiyecek ve içecekler sevgililer gününü yaşadığınız gecenin güzelliğini artırır. Bunun yanı sıra, masada kullanılacak olan süs objeleri de romantizme katkıda bulunacaktır. Size de sürpriz olacak ufak notlar da eklemeyi unutmamanız gerekmektedir. Tabi ki müzik seçimi de önemlidir. Partnerinizin ve sizin sevdiği parçaların çalınacağı bu gecede, isteğe göre hem romantik hem de eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Baş başa geçireceğiniz bu anlamlı gününüze keyif katmak için tüm detayları birlikte planlayabiliriz. Yonca Butik Organizasyon, yaklaşık yirmi yıldır Ankaralıların en özel anlarını daha değerli kılmak için çalışıyor. Ankara’nın en çok tercih edilen doğum günü, yıldönümü, evlilik teklifi ve Sevgililer Günü mekânı olmanın gururunu yaşıyor. Ankara’nın ilk ve tek kişiye özel romantik mekânında siz de unutulmaz anlar geçirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

Ankara Evlilik Teklifi

Menü