Sevgiliye Sürpriz Organizasyon

Sevgiliye Sürpriz Organizasyon

Sevgiliye Sürpriz Organizasyon

Sevgiliye sürpriz organizasyon yapmak için yeterli zamanınız yoksa fakat yine de sıra dışı bir şeyler yapmak istiyorsanız Yonca Butik Organizasyon’da sizler için çeşitli seçeneklerimiz var.

Sevgiliye sürpriz organizasyon için aklınızda bazı fikirler varsa bize iletmeniz yeterli. Sizin fikrinizi en güzel şekilde organize ediyoruz. Aklınızda hiçbir fikir yoksa da sizler için hazırladığımız konsept salonlarımızda keyifli vakit geçirebilmeniz için her şeyi biz planlıyoruz. Harika fırsatlarımızdan yararlanmak ve sevgilinizi mutluluktan uçurmak için bizi arayın!

Sevgiliye Sürpriz Organizasyon Ankara

Sürpriz Organizasyon Fikirleri

Sürpriz Organizasyon Fikirleri

Sevgiliye sürpriz organizasyon yapmanın en önemli kısmı “sürpriz”dir. Sevgilinizin doğum günü, tanışma yıldönümünüz ya da Sevgililer Günü olabilir. Sevgilinizin tam unuttuğunuzu düşündüğü anda sürpriz yapmak ve sevgilinizin şaşkınlıkla karışık mutluluğunu gözlerinden okumak paha biçilemez olacaktır.

Yonca Organizasyon’da her zevke uygun farklı sürpriz organizasyon fikirleri sizlerin mutluluğuna vesile olmak için bekliyor.

  • Kır evi
  • Dağ evi
  • Bağ evi

Konsept salonlarımızın tamamı, hayalinizdeki sürprizi gerçekleştirebilmeniz için idealdir. Salonlarımız baş başa kutlama yapmak ya da romantik bir akşam geçirmek için olduğu kadar, eşinizle, dostunuzla ya da akrabalarınızla kutlama yapmak için de uygundur.

Peki, bu sürpriz organizasyonda sevgilinizi nasıl şaşırtmayı düşünüyorsunuz? Sizin için hazırladığımız dekoratif ögeler ve üzerinde sevgilinizin ismi olan aşk dolu notlar daha girişte farklı bir havayı solumanızı sağlayacaktır.

Salonumuzun iç kısmında yine size özel hazırlanmış mumlar, gül yaprakları, dilerseniz canlı keman dinletisi, romantik bir ambiyans yaratacaktır. Dilerseniz iç ve dış dekorasyonla ilgili isteklerinizi bizimle paylaşabilir, ona göre bir dekorasyon talep edebilirsiniz.

Ankara’nın ilk ve tek kişiye özel romantik mekanı olan Yonca Butik, İncek’teki beş dönümlük arazisinde sizleri sakin ve huzurlu kutlamalara davet ediyor.

Sevgiliye Özel Sürpriz Organizasyon

Hayalinizdeki sürprizi yapmak çok kolay. Bizimle iletişime geçerek tüm ayrıntıları konuşabilir, isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Yonca Organizasyon’un konsept salonlarında unutulmaz bir akşam geçirmek için;

  • Bizi arayın ve sürpriz yapmak istediğiniz kişi ya da nasıl bir organizasyon istediğinizi anlatın.
  • Sizin için uygun olan konsept salonlarımızdan birini seçin ve aklınızdaki sürprizi hemen hayata geçirmeye başlayalım.
  • Biz tüm ayrıntıları dikkatle planlarken siz sevgilinizi adım adım sürprizine getirin ve mutlulukla dolu saatlerinizin tadını çıkarmaya bakın.

İşte bu kadar basit! 18 yıllık tecrübemizle sizler için mükemmel organizasyonlar düzenliyoruz. Yıldönümü, evlilik teklifi ya da doğum günü gibi organizasyonlarınız için de bizi arayabilirsiniz.

Menü