Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri

Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri

sürpriz evlilik teklifi fikirleri

Sürpriz evlilik teklifi fikirleri ile çok farklı bir evlilik teklifi organizasyonu yapılabilir. Birbirinden değişik tekliflerle sevgilinizi şaşırtabilir, ona hayat boyu unutamayacağı bir an yaşatabilirsiniz.

Yonca Butik, sürpriz evlilik teklifi fikirleri aramanıza gerek kalmadan harika bir atmosferde sevdiğinizle muhteşem bir gece yaşamanızı sağlıyor. Evlilik teklifleri içerisinde en güzel olanı, sürprizler ile yapılanıdır. Çok farklı bir atmosfer oluşturarak harika bir evlilik teklifi ile dünya evine gireceğiniz ilk adımı atabilirsiniz.

Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri Ankara

Evlenme teklifi yapmayı düşündüğünüz andan itibaren zihninizde farklı fikirler oluşmaya başlamıştır. Etrafınızdaki insanlara ne yapabileceğinizi danışıyor, filmlerdeki evlilik teklifi sahnelerini hatırlamaya çalışıyor ve profesyonel bir destek almayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu noktada firmamız Yonca Butik, yılların deneyimi ile size istediğiniz gibi bir evlenme teklifi organizasyonu hazırlayarak rüyalarınızı gerçeğe dönüştürebilir. Birkaç tane sürprizlerle dolu evlilik teklifi önerimizi paylaşabiliriz:

  • Mum ışığında evlilik teklifi çok anlamlı olabilir. Özellikle aşkın rengi olan kırmızıyı seçmeniz teklifin cazibesini artırır.
  • Sinemada evlilik teklifi yapmak, modasını hiç kaybetmedi. Romantik bir film eşliğinde, tam da evlilik sahnesiyle birlikte evlilik teklifi yapabilirsiniz.
  • Kafede sevdiğiniz kadınla otururken faturayı ona yönlendirip faturanın üzerindeki notla bir evlenme teklifi yapabilirsiniz.
  • İmaj ve kıyafetinizi değiştirerek bir anket görüşmecisi gibi sevdiğiniz kadının evine gidebilir, ona sorduğunuz sorularla evlenme teklifi yapabilirsiniz.
  • Bir konser esnasında, konseri veren sanatçıyla anlaşmak suretiyle sahnede evlenme teklifi yapabilirsiniz.

En Sürpriz Evlenme Teklifi

Yukarıdaki fikirlerin dışında sevdiğiniz kadınla hayatınızı birleştirmek üzere çok farklı evlenme teklifleri yapabilirsiniz. Alışılmışın dışında, özgün ve sürprizlerle dolu bir evlenme teklifi için sıradan bir günü ya da geceyi seçebilirsiniz. Kız arkadaşınızı firmamızın sahip olduğu;

  • Dağ evi
  • Kır evi
  • Bağ evi

konseptindeki mekânlarına davet edebilirsiniz.

Ankara Sürpriz Evlilik Teklifi

Sevgiliniz, hiçbir şeyden haberdar değildir; sıradan bir gün ya da gece olacağını zannediyordur. Bir yemek yiyeceksiniz, ardından bir şeyler içip evlerinize döneceksiniz. Oysa durum, onun düşündüğü gibi olmayacak, o gün hiç de sıradan bir şekilde geçmeyecektir. Daha önce firmamızın yetkilileriyle birlikte tasarladığınız evlilik teklifi organizasyonunda her detay yerli yerindedir ve siz sevdiğiniz kadınla yemeğinizi yemişsinizdir. Bir anda küçük hareketlenmeler olur. Arkadaşınız, kalkacağınızı sanmaktadır ve bu hareketlenmelere anlam veremez. Siz de hiç bozuntuya vermeden gitme hazırlıkları yapıyormuş gibi davranırsınız. Ayağa kalktığınızda bir anda canlı müzik devreye girer, siz onu dansa kaldırırsınız, dansınız biter ve onun konuşmasına müsaade etmeden teklifinizi yaparsınız. Konfetiler, renk renk ışıklar, gecenin bitmediğini gösteren belirtiler… ve sevdiğiniz kadının şaşırması için her şey. Yüzüğünüzü takıp sözü almış bir erkek olarak geceye devam edebilirsiniz.

Yonca Butik Organizasyon, yeniliğe açık ve çağı yakalayan fikirleri ile yüzlerce çiftin dünya evine girmesini sağlamıştır. Bunlardan biri de niçin siz olmayasınız?

Menü