Ankara Baş Başa Akşam

Ankara Baş Başa Akşam

Ankara Baş Başa Akşam

Ankara baş başa akşam geçirmek, Ankara’da yaşayan çiftler için ancak belli alternatifler doğrultusunda mümkün olabilmektedir. Ankara’da çiftlerin birlikte romantik bir akşam yaşayabilmesi için belli mekân ve yerler var.

Ne yazık ki; Ankara baş başa akşam için içerisinde çok fazla seçenek bulundurmayan bir şehir. Bu yüzden birlikte güzel bir gün geçirmek isteyen evli çiftler ve sevgililer havalar güzelse eğer doğada vakit geçirebilir ya da otel, restoran gibi kapalı bir mekân ayarlayabilirler.

Ankara Baş Başa Akşam Mekânları

Sevgili veya eşle şöyle baş başa romantik bir akşam yaşamak her çift için hem güzel vakit geçirecekleri bir zaman hem de ilişkilerini canlı tutacak bir fırsattır. İster yeni bir ilişkiniz olsun ister uzun zamandır devam eden bir ilişkiniz veya evliliğiniz olsun partnerinizle birlikte geçireceğiniz özel ve biraz da romantizm kokan bir gün çok iyi gelecektir. Çünkü günlük hayatın koşturması, iş güç derken insan bazen kendisine de eşi veya sevgilisine de gereken vakti ayıramayabiliyor. Fakat arada yapılacak küçük sürprizler hem ilişkiyi günlük hayatın monotonluğundan kurtarır hem de partnerinize kendisini özel hissetmesini sağlar.

Siz de Ankara’da yaşayan kişiler olarak sevdiğinizle sizin için özel bir günde, farklı ve romantik bir akşam geçirmek istiyor fakat aradığınız özellikte bir yer bulamıyor musunuz? İşte size alışılmışın dışında, sadece özel günlerinizi geçirmeniz için tasarlanan farklı bir mekân alternatifi; Yonca Organizasyon Konsept Evleri.

Ankara Evlilik Teklifi

Özel Günler için Tasarlanmış Mekânlar

Yonca Organizasyon olarak Ankara’da bulunan ve kişiye özel olarak tasarlayabildiğimiz:

  • Bağ evi
  • Kır evi
  • Dağ evi

Konseptine sahip 3 mekân seçeneği ve 19 yıllık sektör tecrübemizle yıllardan beri Ankara’da özel gün denilince akla ilk gelen firmayız. Tüm evlerimiz sizin romantik bir akşam geçirmeniz için tasarlanmış olup yine sizin isteklerinize göre dizayn edilmektedir.

5 dönüm arazi üzerine kurulu evlerimiz hem kapalı alanları hem de açık bahçe alanlarıyla özel günlerinizi en güzel ve romantik hale getirmek için tasarlanmıştır. Doğayla iç içe bir ortamda ister şömine başında ister bahçede kamp ateşi eşliğinde unutulmaz anlar yaşamanız için tasarlanan konsept evlerimizde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Ankara’da kusursuz ve romantik bir gün geçirmek için bize ulaşmanız yeterli.

Menü