Ankara Kişiye Özel Mekân

Ankara Kişiye Özel Mekân

Ankara kişiye özel mekan

Ankara kişiye özel mekân bulma konusunda ne yazık ki; içerisinde çok fazla alternatif bulundurmayan bir şehir olması sebebiyle baş başa zamanlar yaşamak isteyen çiftler bu konuda zorluk çekebiliyor.

Özellikle her seferinde İstanbul ile kıyaslanan ve barındırdığı imkânlardan dolayı eleştirilen Ankara kişiye özel mekân konusunda da bundan nasibini alıyor.

Ankara Kişiye Özel Mekân Seçenekleri

Ara sıra sevdiğimiz kişiyle dışarı çıkıp biraz vakit geçirmek yada bir şeyler yiyip içmek, biraz sosyalleşmek, insanların bulunduğu bir ortamda olmak veya arkadaşlarımızla buluşmak hepimizin hoşuna giden aktivitelerdir. Fakat bazen bazı özel durumlarda ev haricinde bir yerde de sevdiğin insanla olmak, onunla baş başa vakit geçirmek, sıradanlığı kırıp güzel anlar yaşamak istemek herkesin hakkı. Çünkü, sevdiğiniz kişiyle baş başa geçireceğiniz özel bir gün bile size de ilişkinize de iyi gelir, kendinizi yenilenmiş hissedersiniz. Bu, sevgilinizin doğum günü de olabilir, evlilik yıldönümünüz de olabilir, sıradan sadece onunla geçirmek istediğiniz bir gün de olabilir. 

Böylesine özel bir gün geçirmek isteyenler için başta da belirttiğimiz gibi Ankara, baş başa güzel gün geçirmek için fazla seçenek barındırmayan bir şehir fakat böyle bir yer hiç yok da değil. Buyurun o zaman size tam aradığınız gibi bir yer.

Ankara Baş Başa Mekân

Sevgilinizle birlikte Ankara’da romantik bir gün veya gece yaşamak için fazla uzağa gitmenize gerek yok. Şehrin içinde fakat doğal bir ortam sunan Yonca Organizasyon aradığınız tüm özellikleri size sunuyor. 

İncek’te bulunan, Dağ evi, Kır Evi ve Bağ evi konseptinde tasarlanmış, sizin istek ve zevklerinize göre hazırlanan evlerde;

  • Evlilik teklifi
  • Doğum günü organizasyonları
  • Baş başa romantik akşamlar
  • Yıldönümü kutlamaları
  • Sevgililer günü kutlamaları

Gibi etkinliklerinizi dilediğiniz gibi kutlayabilirsiniz. Muhteşem bir doğada kapalı alanı ve geniş bahçesiyle özel günleriniz için hazırlanan konsept evlerde isterseniz şömine ateşinin başında sevgilinizle romantik zamanlar geçirin isterseniz bahçede kamp ateşinin yanı başında yıldızları izlemenin tadını çıkarın. 

Yonca Organizasyon

Yonca organizasyon 19 yıllık tecrübesi ve gerçekleştirdiği sayısız etkinlikle Ankara’da özel günler yaşamak isteyen çiftlere unutulmaz zamanlar yaşatmaya devam ediyor. 

Siz de o anlamlı günde kusursuz bir hizmetle tüm detayları size özel hazırlanan bir gün geçirmek isterseniz bize ulaşmanız yeterli.

Menü