Ankara Yılbaşı Kişiye Özel Etkinlik

Ankara Yılbaşı Kişiye Özel Etkinlik

Ankara Yılbaşı Kişiye Özel Etkinlik

Ankara yılbaşı kişiye özel etkinlik seçenekleri yılbaşını farklı bir ortamda kutlamak ve yeni yıla özel bir ambiyansta girmek isteyenlerin değerlendirmesi gereken bir seçenek olabilir.

Ankara yılbaşı kişiye özel etkinlik özellikle 2020’den 2021’ e gireceğimiz bu yılbaşında evden farklı bir ortamda yeni yıla girmek isteyenler için pandemi dolayısıyla sahip olduğu birkaç seçenekten biri.

Ankara Yılbaşı Kişiye Özel Etkinlik Seçenekleri

Bu yıl Corona virüs sebebiyle tüm konser, eğlence, etkinlik ve partiler belirsiz bir süreliğine kapatılmış durumda. Hafta sonları ve resmî tatillerde uygulanan sokağa çıkma yasağı sebebiyle de yılbaşını herkes evde geçirmek durumunda kaldı. Malum yasaklar sebebiyle de şehirler arası yolculuk veya otelde konaklama gibi seçenekler de sağlık endişeleri sebebiyle tercih edilmiyor. Fakat tüm bu şartlara rağmen yeni yılı evde geçirmek yerine farklı bir ortamda farklı bir atmosferde geçirmek isterseniz tüm seçenekleriniz tükenmiş değil. Ankara’da üstelik üç farklı konseptte tasarlanmış

  • Üçgen ev
  • Dağ evi
  • Kır evi

Seçenekleriyle kişiye özel mekân imkânı sunan Yonca Organizasyon sizlere beklediğinizin ötesinde bir yılbaşı sunuyor.

İncek Kişiye Özel Ev

19 yıllık sektör tecrübesiyle Yonca Organizasyon tarafından Ankara İncek’te yaptırılan 3 farklı konsepte sahip ev, unutulmaz bir yılbaşı geçesi geçirmek isteyen misafirlerinin hizmetindedir.

Birbirinden bağımsız müstakil evlerin özellikleri;

  • Şehir gürültüsünden uzakta sakin bir bölgede
  • İncek’in muhteşem doğasında
  • Size özel yapılan hazırlıklar ve detaylar
  • Şömineli romantik ve sıcak kapalı alanı
  • Kamp ateşi yakabileceğiniz açık bahçe alanı
  • Özel gün kutlamak için organizasyon desteği

Gibi kendine has ve Ankara’nın tek konsept evleri olan Yonca Organizasyon villalarıyla sevdiğiniz kişiyle muhteşem bir yılbaşı geçirebilirsiniz.

Kişiye Özel Evde Özel Gün Kutlama

Özel konseptlerde tasarlanmış müstakil evlerde dilerseniz yılın her günü özel günlerinizi de kutlayabilirsiniz. Evlilik teklifi, evlilik yıldönümü, doğum günü ve diğer özel günlerinizde tüm detayları size özel olarak tasarlıyor, sevgiliniz veya eşinizle unutulmaz bir gün geçirmeniz için tüm hazırlıkları yapıyoruz.

Size özel dekore edilmiş müstakil evlerde özel günlerinizi en kusursuz şekilde geçirmeniz için bize ulaşmanız yeterli. Gerisini birlikte halledelim.

Menü