Ankara Üçgen Ev

Ankara Üçgen Ev

Ankara üçgen ev Yonca Organizasyon tarafından özel günlerin kutlanması amacıyla tasarlanmış özgün bir konsept evdir.

Ankara üçgen ev adını mimarisinden almıştır. Üçgen bir yapıda göğe doğru yükselen kubbesiyle türünün tek örneğidir.

Ankara Üçgen Ev Nerededir?

Üçgen ev, Yonca Organizasyon’un evlilik teklifi organizasyonları, doğum günü organizasyonları, evlilik yıldönümü organizasyonları ve diğer özel gün organizasyonları için inşa ettiği konsept evdir. Üçgen ev, Ankara’nın hem merkeze yakınlığıyla hem de kendine has doğasıyla bilinen bölgesi İncek’te bulunmaktadır.

Misafirlerinin en özel anlarını yaşamaları için bütün detayları incelikle düşünülmüş evde sevdiğiniz kişiyle unutulmaz zamanlar geçirebilirsiniz. Evin kapalı alanında tek başına romantik bir ortam yaratan şömine yer almaktadır. Şömine ateşinin sıcak ışığında isterseniz sevdiğinizle baş başa akşam yemeği yiyebilir ya da odun çıtırtıları eşliğinde bir şeyler içebilirsiniz.

Aynı zamanda dilerseniz çeşit çeşit ağaçlarla kaplı geniş bahçe bölümünde de vakit geçirebilirsiniz. Konfor ve rahatlık adına tüm detayların düşünüldüğü üçgen evde, bahçede kamp ateşi yakabilir; bu alanda da güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kişiye Özel Hazırlık

Yonca Organizasyon üçgen evinde tüm hazırlıklar ve detaylar size özel hazırlanmaktadır. Her detay sizi ve sevgiliniz/eşinizi memnun edecek şekilde sizin için anlamlı detaylarla donatılan evin her köşesinde Yonca Organizasyon tarafından o güne özel şekilde süslenir.

Evlilik teklifi, doğum günü veya evlilik yıldönümü gibi ilişkiler için oldukça önem arz eden günlerde, öncelikli olması gereken tüm günün kusursuz bir şekilde planlanmasıdır. Biz de Yonca Organizasyon olarak bunun bilinciyle tüm hazırlıkları yapıyoruz.

Ankara Evlilik Teklifi

Yonca Organizasyon Ankara

Yonca Organizasyon olarak Ankara İncek’te bulunan ve tamamen misafirlerimize özel olarak tasarladığımız;

  • Üçgen ev
  • Kır evi
  • Dağ evi

Konseptine sahip 3 mekân seçeneği ve 19 yıllık sektör tecrübemizle yıllardan beri Ankara’da faaliyet gösteren en köklü firmasıyız. Tüm evlerimiz sizin romantik bir akşam geçirmeniz için tasarlanmış olup yine sizin isteklerinize göre dizayn edilmektedir.

5 dönüm arazi üzerine kurulu evlerimiz hem kapalı alanları hem de açık bahçe alanlarıyla özel günlerinizi en güzel ve romantik hale getirmek için tasarlanmıştır. Doğayla iç içe bir ortamda ister şömine başında ister bahçede kamp ateşi eşliğinde unutulmaz anlar yaşamanız için tasarlanan konsept evlerimizde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Menü