Baş Başa Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Baş Başa Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Yonca Evlenme Teklifi

Baş başa evlilik yıldönümü kutlaması birçok farklı şekilde yapılabilir. Fakat, her yıldönümü bir dönüm noktası olduğu için her seferinde evliliğinize yeni anlamlar katacak kutlamalar yapmak daha iyi bir seçenektir.

Dünyanın dört bir yanındaki insanlar baş başa evlilik yıldönümü kutlaması yaparak eşlerine özel olduklarını hissettiriyor, aşklarını tazelemenin bu harika yolunu kullanıyorlar. Peki, sıradanlığa düşmeden ama çok pahalı organizasyonlara da girişmeden nasıl kutlamalar yapılabilir? Cevabı yazımızın devamında.

Baş Başa Evlilik Yıldönümü Kutlaması İçin Fikirler

Baş başa evlilik yıldönümü kutlamak için yapabileceğiniz pek çok romantik şey var. Neredeyse her stile ve koşula hitap edecek bir dizi fikir sunmak için, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi etkinliği sizler için derledik.

  1. Evliliğinizin haritasını çıkartın. Sevgi dolu bir evlilik demek, birlikte pek çok güzel şey yapmak, farklı yerlere gitmek demektir. Harika anlar yaşadığınız tüm bu yerlerin bir haritasını çıkarmak ve gün boyunca bu mekanları gezmek evlilik yıldönümü kutlaması için harika bir yoldur. Bu mekanlar, evlilik teklif ettiğiniz yer, ilk akşam yemeğine çıktığınız restoran hatta düğününüzü yaptığınız salon olabilir.
  2. Güneş doğmadan önce uyanın ve günün bu özel zamanını eşinizle birlikte izlemenin keyfini çıkarın. Geceden hazırladığınız hafif bir kahvaltıyla bu sabahı daha da keyifli bir hale getirebilirsiniz.
  3. Yıldönümünüz için özel bir piknik planlayın. En sevdiğiniz yiyecekleri, içecekleri ve bir adet de battaniyeyi toplayın, doğaya kaçın.

Evlilik Yıldönümü Kutlaması Konseptleri

Yıldönümünü baş başa geçirmek istiyor fakat uygun bir mekan bulmakta zorluk çekiyorsanız size harika bir haberimiz var. Yonca Butik Organizasyon’da her zevke uygun ve kişiselleştirilebilir konsept salonlarımız var.

Bunlar;

  • Kır Evi
  • Dağ Evi
  • Üçgen Ev

Olmak üzere üç farklı dekorasyona sahip. Siz istediğiniz takdirde, özel dekoratif öğeler de kullanabiliyor, mekanı siz ve eşiniz için daha özel bir hale getirebiliyoruz. Ankara’nın ilk ve tek baş başa romantik mekanı olan Yonca’nın fırsatlarından siz de yararlanmak istiyorsanız hemen bizi arayın!

Danışmanımız Ayşe Sönmez’le görüşerek yıldönümü, evlilik teklifi, doğum günü ve sevgililer günü gibi özel günleriniz için planlama yapabilirsiniz.

Menü