Sonbaharda Evlilik Teklifi

Sonbaharda Evlilik Teklifi

Sonbaharda Evlilik Teklifi

Sonbaharda evlilik teklifi renk renk yapraklar ve muhteşem bulutlarla kaplı bir gökyüzü ile romantik bir konsept yaratmaya en çok imkan tanıyan mevsim. Yılın, değişimin habercisi olan bu zamanını harika bir evlenme teklifiyle taçlandırmak, çoğu çift için aynı zamanda anlamlı da bir tercih.

Sonbaharda evlilik teklifi yapacaksanız, mevsimin ruhuna uygun olarak sıcak, içten ve romantik bir konsepti tercih etmenizde fayda var. Ankara’da bu harika fırsatı değerlendirmek için çok zamanınız yok! İşte size, kış gelmeden uygulayabileceğiniz harika teklif fikirleri.

Sonbaharda Evlilik Teklifi Fikirleri

Sonbaharda evlilik teklifi için açık hava ve dış mekanları tercih etmenizde fayda var. Çünkü yılın hiçbir zamanı bu kadar farklı renkleri içerisinde barındırmıyor.

Orman, yakınlarınızda bulunan parklar, kamp yapabileceğiniz yerler öncelikleriniz arasında olmalı. Havanın serinliğine karşı da hazırlıklı olmalısınız elbette. İçinizi ısıtacak içecekler, hırkalar, kaşkollar, berelerle kendinizi sıcak tuttuğunuz kadar sevginizi sıcak tuttuğunuzdan emin olmalısınız.

Sonbaharın romantik ruh hali size yeteceği için gösterişli organizasyonlardan kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. İşte kolayca uygulayabileceğiniz sade evlilik teklifi fikirleri.

Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

Basit Ama Etkili Evlilik Teklifi

En güzel evlilik teklifi nasıl yapılır?” diye düşünenlerin çoğu abartılı, kalabalık planları aklından geçiriyor. Fakat unutulmaması gereken bir nokta var, evlilik iki kişi arasında olan bir şey ve evlenme teklifini özel kılacak olan da onun size özel olması.

Sevgilinizle birlikte küçük bir piknik sepeti hazırlayın ve harika bir sonbahar hafta sonu geçirmek için yola koyulun. Ona gündelik ama olmazsa olmaz hediyelerden oluşan hediye paketinizi verin. “Sana olan aşkım hayatımın en temel gereksinimlerinden biri” mesajını veren bir notla ya da daha önce hazırladığınız konuşma metninizle evlenme teklif edin.

Orman Gezisinde Evlilik Teklifi

Şehrin gürültüsünden uzak bir milli parkta ya da ormanda yapacağınız uzun bir yürüyüşün sonunda devasa ağaçların tanıklığında dizlerinizin üzerine çökerek sevgilinizi şaşırtabilirsiniz.

Ateş Başında Romantik Bir Akşam

Ateş Başında Evlilik Teklifi

Ateş Başında Evlilik Teklifi

Sonbahar akşamları serin olur. Yonca Organizasyon’un konsept salonlarından birinin bahçesinde ateşinizi yakıp içeceklerinizi yudumlarken evlilik teklif etmeye ne dersiniz?

  • Kır evi
  • Bağ evi
  • Dağ evi

Konseptlerimizin tamamı sizlere sonbaharın tüm renklerini yansıtan, sıcacık bir ortam sunuyor. Hemen şimdi arayın!

Menü