Evlenme Teklifi Alacağınıza Dair 7 İşaret

Evlenme Teklifi Alacağınıza Dair 7 İşaret

evlenme teklifi alacağınıza dair 7 işaret

Evlenme teklifi alacağınıza dair 7 işaret, hayatınızı ciddi bir şekilde değiştirebilir. Elbette bu işaretlerin ne anlama geldiğini bilmeniz lazımdır. Kadınlar, erkek arkadaşlarından evlenme teklifi beklerler ve onların her yaptığı hareketi evlenme teklifi adına bir işaret olarak yorumlarlar.

Peki, hangi işaretler evlenme teklifi olarak değerlendirilebilir? Söylenen bir sevgi sözcüğü mü, küçük bir buse mi, farklı bir mekanda yenen yemek mi, ansızın alınan bir hediye mi? Kadınlar için bunun gibi pek çok şey, evlilik teklifi için bir işaret sayılabilir. Fakat bazen de bu işaretleri alsalar bile sonuç evlenme teklifiyle bitmeyebilir. Evlenme teklifi alacağınıza dair 7 işaret nedir?

Evlenme Teklifi Alacağınıza Dair 7 İşaret

İlişkiniz uzun sürdüyse sevgilinizden sizinle bir ömür boyu birlikte olmak istediğini duymak istersiniz. Bu, en doğal hakkınızdır. Verdiğiniz emek ve harcadığınız zamanın evlilikle sonuçlanmasını arzu edersiniz. Ve aklınıza şu sorular gelir:

  • Ne zaman evlenme teklifinde bulunacak?
  • Hangi şartlarda yapacak?
  • Ne gibi sözler söyleyecek?
  • Önceden evlilik teklifi yapacağının işaretini verecek mi?

Bütün bu sorularla boğuşurken artık her detaya bir anlam vermeye başlarsınız. Bunların bir kısmı, gerçekten evlilik teklifi adına bir anlam ifade ediyorken kimileri aslında çok sıradan davranışlardır. Peki hangi işaretler, evlilik teklifinin habercisidir?

Evlilik Teklifi

Mekan Değişiklikleri

Sevgiliniz; evini ve eşyalarını değiştiriyorsa, yeni ve daha kaliteli eşyalar alıyorsa bir şeylere hazırlanıyor olabilir. Özellikle aldığı eşyalar arasında iki kişilik olanlar varsa bunu, evlilik teklifinin işareti olarak yorumlayabilirsiniz.

Artık Daha Az Harcama Yapıyorsa…

Sevgilinizin harcama alışkanlıklarının değişmesi, onun daha tutumlu olması dikkat çekici bir işarettir. Para biriktiriyorsa geleceğini düşünmeye başlamış olabilir. Evlenmek ve ev kurmak günümüz şartlarında pahalı bir iştir; bundan dolayı da erkek arkadaşınız muhtemelen hazırlıklara başlamıştır.

Yüzüğünüzü Kaybettiyseniz Yeni Bir Yüzüğe Sahip Olabilirsiniz

Günlük hayatta sürekli olarak kullandığınız yüzüklerden biri, hiç beklemediğiniz bir anda kaybolmuş olabilir. Kim bilir, belki erkek arkadaşınız parmak ölçünüzü almak üzere yüzüğünüzü almıştır.

Evlenen Arkadaşlarından Sıkça Bahsetmeye Başladıysa…

Daha önce evlilik hakkında konuşmayan sevgiliniz bir anda evlenen arkadaşlarından, onların ne kadar düzenli bir hayat yaşadığından ve çocuklardan bahsetmeye başladıysa ortada bir şeyler var demektir.

Artık İkinizden “Biz” Diye Bahsediyorsa…

Erkek arkadaşınızın ben merkezli hayattan biz merkezli hayata geçtiğini nasıl anlarsınız? Elbette, kurduğu cümlelerden. Eğer “biz” sözcüğünü kullanarak konuşmaya başladıysa onda bazı değişiklikler var demektir.

Gerginleştiyse ve Heyecanı Arttıysa Bu da Bir İşaret Olabilir

Kimi erkekler, evlenme teklifi yapmadan önce doğal bir gerginlik ve heyecan yaşar. İçlerinde yeni bir hayata başlayacak olmanın verdiği gerginlik vardır ve bunu her hareketlerine yansıtırlar. Bunu tuhaf karşılamayın, erkek arkadaşınız size evlenme teklif etme arifesinde olabilir.

Ailenizle Zaman Geçirmeye Başlayabilir

Ailenizden çekinen erkek arkadaşınız artık onlarla zaman geçirmeye başladıysa ve zaman zaman onların ziyaretlerine gidiyorsa bu da bir işaret olabilir.

Menü