Evliliği Canlı Tutmanın Yolları

Evliliği Canlı Tutmanın Yolları

Evliliği Canlı Tutmanın Yolları

Evliliği canlı tutmanın yolları, uzun yıllardır evli olan ya da gündelik hayatın koşturmacasından evliliği düşünmeye vakit bulamayan herkesin hayatına renk katacak fikirler. Evliliklerin en büyük sorunlarından biri, çalışma hayatı yüzünden çiftlerin birlikte vakit geçirememesi. Fakat bunu değiştirmek çok da zor değil.

Evliliği canlı tutmanın yolları öyle çok da zor yöntemler içermiyor esasen. Evliliğin ilk yıllarında neler yaptığını, nasıl eğlendiğini hatırlayan çiftler, daha sonra da aynı canlılıkta bir evlilik için fikirler üretebiliyorlar. Biz de bu yazımızda sizler için bazı ipuçlarını derledik.

Evliliği Canlı Tutmanın Yolları Nelerdir?

Evliliği canlı tutmanın yolları aynı zamanda ilk zamanlardaki heyecanı hatırlayarak rutine karşı gelmenin yollarıdır. Sadece evlilikler için değil, uzun ilişkiler için de bunlar geçerlidir. Düzenli hayat herkese bir rahatlık ve istikrar sağlar, bunun sonucu da rutinden kopmamaya yönelik bir alışkanlıktır.

Peki, hem düzenli bir hayatın rahatı hem de yepyeni bir aşkın tutkusu bir arada olamaz mı? Tabi ki olur! İster evli olun, ister evlilik öncesinde uzun bir ilişkiniz olsun, işte size aşkınızı canlı tutabilmeniz için bazı öneriler.

Evlilikle Aşkı Canlı Tutmak İçin 5 İpucu

1. Birbirinize teşekkür edin.

Evliliği Canlı Tutmanın Yolları

Evliliği Canlı Tutmanın Yolları

Birlikte çok vakit geçirdiğiniz birine karşı temel nezaket kurallarını unutmak yaygın bir davranıştır. Aslında, bu kadar çok yanında bulunduğumuz kişi en çok nezaket göstermemiz gereken kişidir. Dolayısıyla bu kuralları tekrar hatırlayın. İlk olarak karşınızdakine bol bol teşekkür ederek başlayabilirsiniz.

2. Karşılıklı sürprizler yapın.

Sürpriz yapmak için Sevgililer Günü’nü, evlilik yıldönümünüzü ya da benzer bir özel günü beklemeyin. Sadece içinizden geldiği için sevgilinizi şaşırtın. Romantik bir akşamla sonlanan sürpriz bir yolculuk hiç de fena fikir değil!

3. İlişkinizi önemseyin.

Çalışma hayatı, çocuk, akrabalar… Tüm bunları düşünmek evliliğinizi ya da ilişkinizi geri plana itmenize sebep olabilir. Kendinize özel vakitler ayırarak tüm bu faktörlerden uzaklaşın. Birbirinizi dinleyin ve huzurlu vakit geçirin.

4. Sürpriz randevular ayarlayın.

Beklenmedik bir tarihe sürpriz bir randevu ayarlayın. Bu buluşmalar evliliğinize taptaze bir nefes gibi gelecektir. Yapılan araştırmalar da randevuya çıkan evli çiftlerin çok daha mutlu evlilikler yaşadığını kanıtlıyor.

Evlilik Aşkı Öldürür mü?

Hayır! Yonca Butik Organizasyon’un,

  • Kır evi
  • Dağ evi
  • Bağ evi

Konsept salonlarında geçireceğiniz ateş başında romantik bir akşamdan sonra birbirinize çok daha anlayışlı ve sevgi dolu bakacaksınız.

Hadi, şimdi eşinize sürpriz hazırlamak için bizi arayın, evliliğinizi ilk günkü sevecenliğine kavuşturmak için çalışmaya başlayalım!

Evlilik Teklifi Ankara

Menü