Evlilik Teklifinde Tercih Edilecek Tektaş Modelleri

Evlilik Teklifinde Tercih Edilecek Tektaş Modelleri

evlilik teklifinde tercih edilecek tektaş modelleri

Evlilik teklifinde tercih edilecek tektaş modelleri nelerdir? Erkekler, evlenmeden önce hangi tektaş modelini seçecekleri konusunda kararsız kalıyorlar. Pek çok tektaş yüzük modeli içerisinde en güzelini, sevgilinize en yakışanını seçmek için araştırma yapmanız gerekiyor.

Hangi tür tektaş seçeceğinizi belirlemek için birtakım kriterler belirlemelisiniz elbette. En başta, fiyat konusunda bir ölçütünüz olmalı. Bunun dışında, kız arkadaşınızın parmak şekli, zevk ve beğenisini dikkate almalısınız. Çok fazla abartıya kaçmadan seçeceğiniz bir tektaş yüzük, her kıyafetle uyum içinde kullanılabilir. Peki, evlilik teklifinde tercih edilecek tektaş modelleri nelerdir?

Evlilik Teklifinde Tercih Edilecek Tektaş Modelleri

Evlilik teklifinin olmazsa olmazlarından biri olan tektaş yüzük modelleri, tüm kadınların hayallerini süsler. Günümüzde tektaş yüzükler, artık evlilik teklifinin ayrılmaz parçalarından biri olmuştur. Her erkek, sevdiği kadını mutlu etmek için bütçesine göre bir seçim yapar. Tabii, bu noktada sevgilinizin zevklerini bilmeniz gerekir. Sade ya da gösterişli modellerden hoşlanan kadınlar vardır. Bu yüzden, yüzüğü almadan önce sevgilinizin nabzını yoklamalısınız.

Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Olmalıdır?

Hangi Tektaş Yüzüğü Seçmeli?

Evlilik teklifinin bu en önemli parçasını seçerken daha klasik modellere göz atabilirsiniz. Bunlar, hiçbir dönemde eskimez ve her zaman tercih edilir. Klasik tektaş yüzükler 4 tırnaklıdır ve sevdiğiniz kadını mutlu edebilir. Ancak 6 tırnaklı modeller de bulunmaktadır. Tırnakların sayısı ve kalınlığı taşın öne çıkmasını sağlar. Eğer taşın dikkat çekmesini istiyorsanız ince tırnaklı tektaş yüzük modellerini seçmelisiniz. Elbette, taşın dikkat çekmesi büyüklüğüyle de yakından ilişkilidir. Taş inceyse kalın tırnaklı yüzük modellerini seçebilirsiniz, böylece taşın belirginliği artar.

Bütçe Her Şeyden Daha Önemlidir

Tektaş yüzüğü almadan önce, herhangi bir mali krize girmemek için kendinize bir bütçe belirlemelisiniz. Çok pahalı ve gösterişli bir modeli alıp sevgilinizi mutlu edebilirsiniz ama daha sonra tektaş yüzüğü öderken zorluk çekebilirsiniz. Bundan dolayı, farklı markaların tektaş yüzüklerine bakarak bütçenizin limitleri dahilinde bir seçim yapabilirsiniz.

Kaliteli ve Parlak Bir Tektaş Yüzüğün Özellikleri

Taşın kesimi ve berraklığı parlaklıkta etkilidir. Çok farklı tektaş yüzük modelleri ve taşları vardır. Bazı taşlar, pırlanta olmayabilir ve bunlar, genellikle Çin malıdır. Bu taşların içerisinde kanserojen maddeler olabilir.

Hangi Taşlar Tercih Edilmelidir?

Sevdiğiniz kadına, evlilik teklifi için alacağınız tektaş yüzüğün taş kesimi ve taş rengine dikkat etmelisiniz. Pırlanta kesimi 57 fasettir ve bu kesim, ışığı en ideal şekilde yansıtır. Pırlanta olmayıp da 57 faset kesime sahip olan Swarovski Zirconia taşlar da oldukça parlaktır ve kanserojen madde içermez.

 

Menü