Evlilik Yıldönümünde Ne Yapılır?

Evlilik Yıldönümünde Ne Yapılır?

Evlilik Yıldönümünde Ne Yapılır?

Çoğu çift “Evlilik yıldönümünde ne yapılır?” diye düşünür ve aklına gelen fikirleri beğenmeyince de sıradan bir kutlamayla yetinir. Hâlbuki yıllar geçtikçe biriken anılarınız ve mutluluklarınız, neler yapabileceğiniz konusunda size pek çok fikir verebilir.

Evlilik yıldönümünde ne yapılır?” sorusunun cevabı, küçük ayrıntılarda gizlidir. Aklınıza öyle büyük bütçeli, pahalı fikirler getirip de moralinizi bozmayın. Sevdiğiniz kişiye, ona değer verdiğinizi göstermenin yolu maddiyattan geçmez. Aksine, onu ne kadar tanıdığınızı, ona ne kadar değer verdiğinizi doğru bir şekilde ifade etmekten geçer.

Evlilik Yıldönümünde Ne Yapılır: Basit Ama İnce Fikirler

Uzun yıllar geçtikçe evlilik yıldönümleri de sıradanlaşabilir. Çiftler kutlamak istemeyebilir ya da bir buket çiçek ve bir kutlama mesajıyla geçiştirebilir. Fakat yeni evlilerin bu konuda çok daha titiz oldukları söylenebilir. İlk evlilik yıldönümü çiftler için çok önemlidir. Özellikle kadınlar bu konuya çok dikkat ederler. Peki, evlilik heyecanının üzerinden daha bir yıl gibi kısa bir süre geçmişken, 1. evlilik yıldönümünde ne yapılır? İşte sizin için incelikli bazı fikirler.

  • Düğününüzü yemeğinden müziğine kadar her yönüyle organize etmek oldukça yorucuydu, değil mi? Ama geriye kalan da sadece tatlı bir yorgunluk oldu. Hayatlarınızı birleştirdiğiniz o güzel günün yemek menüsünü eşinizle birlikte yapmak nasıl olurdu?
  • Evlenmeden önce ve sonrasında yaşadığınız şehirde kim bilir ne kadar güzel anılar biriktirdiniz. Bu anıları yaşadığınız tüm mekânların fotoğraflarını çekip evlilik yıldönümü kutlaması yapacağınız mekânı süsleyebilirsiniz.
  • Birlikte dinlediğiniz şarkılardan bir liste yapın. Romantik bir akşamınıza eşlik etsin.
  • Şehirden uzaklaşın, telefonlarınızı kapatın, doğaya kaçın. Baş başa romantik bir akşam geçirmek gibisi yoktur.

Evlilik Yıldönümünde Nereye Gidilir?

Evlilik Yıldönümünde Ne Yapılır?

Evlilik Yıldönümü Organizasyonu

Size verdiğimiz fikirleri gerçekleştirebilmeniz için kalabalıklardan uzak bir ortama ihtiyacınız var. Bunun için Yonca Butik Organizasyon’un,

  • Kır evi
  • Dağ evi
  • Bağ evi

Konsept salonlarından zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Sizin isteklerinize göre müzik seçimi, süsleme gibi tüm ayrıntıları organize ederiz. Size sadece günün keyfini çıkarmak kalır.

Evlilik Yıldönümü Organizasyonu

Yonca Organizasyon 18 yıllık tecrübesi ve Ankara İncek’te bulunan beş dönümlük arazisiyle hayallerinizdeki yıldönümünü yaşamanızı sağlayacak.

Mutluluğunuzu katlamak ve sevgi bağınızı kuvvetlendirmek için bizi arayın. Beklentilerinizi görüşelim ve unutulmaz bir evlilik yıldönümü yaşamanızı sağlayalım.

Menü