İlginç Evlilik Teklifleri

İlginç Evlilik Teklifleri

İlginç Evlilik Teklifleri

İlginç evlilik teklifleri yaparak sevdiğinizi şaşırtmak, bir ömür sürecek mutluluğunuzu eğlenceli bir anıyla taçlandırmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise Yonca Butik Organizasyon tam aradığınız yer.

İlginç evlilik teklifleri son dönemlerde evlenmek isteyen çiftlerin tercihi haline gelmeye başladı. Bir restoranda yemek yerken yapılan teklifler geride kalmış gibi görünüyor. Hatta içeceğe ya da yiyeceğe yüzük koymak gibi eskiden farklı görünen teklifler bile modası geçmiş kabul ediliyor. Artık çiftler, profesyonel organizasyonlar eşliğinde, her ayrıntının düşünüldüğü evlilik tekliflerine rağbet gösteriyor.

En İlginç Evlilik Teklifleri

İlginç evlilik teklifleri deyince aklınızda canlananları tahmin edebiliyoruz. Denizin altında, oksijen tüpleriyle yapılan teklifler, balon üzerinde yolculuk ederken yapılan teklifler, hatta bungee jumping yaparken edilen evlilik teklifleri… Genelde heyecan duygusunun eşlik ettiği bu gibi evlilik teklifleri her kesime hitap etmeyebilir. Zira kimi insan yüzme bilmez, kimi de yüksekten korkar 🙂

Yonca Butik Organizasyon, hafızalardan silinmeyecek sürpriz evlenme teklifi organizasyonlarıyla yıllardır sakin, romantik ve aşk dolu anlar oluşturmanıza yardımcı olmaktan gurur duyuyor!

İlginç Evlilik Teklifleri

İlginç Evlilik Teklifleri

Evlenme Teklifi Organizasyonu

Yonca Butik Organizasyon’un Ankara İncek’te bulunan beş dönümlük arazisi ve bu arazi içerisinde bulunan;

  • Dağ evi
  • Bağ evi
  • Kır evi

konsept salonları, Ankara’nın ilk ve tek kişiye özel mekanı olarak yirmi yıla yakın süredir Ankaralı çiftlerin yanında olmaya devam ediyor.

Sevdiğiniz şaşırtmak için konsept salonlarımızdan bir tanesini seçebilir, sizin için özel olarak tasarladığımız, etrafta sizin ve sevdiğinizin isimlerinin, aşk dolu sözlerin yazılı olduğu bir ortamda geleceğe adım atma kararını verebilirsiniz. Ankara’nın en tecrübeli evlenme teklifi organizasyonu ekibiyle tanışmak için bizi arayın!

Sevgililer Günü’nde ya da Yıldönümlerinizde de Yanınızdayız

Konsept salonlarımızı sadece evlilik teklifleriniz için değil yıldönümü, sevgililer günü, doğum günü ya da romantik bir akşam için de kullanabilirsiniz. Dilerseniz canlı keman dinletisi gibi ortamdaki duyguyu harlayacak eklemeler de yapabilirsiniz.

Sevdiğinin gözlerinin içindeki ışığı ve mutluluğu görmek hiçbir şeyle karşılaştırılamaz, bunu biliyoruz. Bu emsalsiz sevinci sizlerin de yaşayabilmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Bizi arayın, mutluluk tohumlarınızı birlikte atalım!

Evlilik Teklifi Ankara

Menü