Sıradışı Evlilik Teklifleri

Sıradışı Evlilik Teklifleri

Sıradışı Evlilik Teklifleri

Herkes sıradışı evlilik teklifleri yaparak müstakbel eşinizi etkilemek; bu özel anı etkileyici ve unutulmaz olmasını sağlamak ister.

İnsan, hayatı boyunca bir kere evlenir ve bu evliliğin her adımının, benzersiz aşkına uygun olması için neler yapabileceğini düşünür. Sıradışı evlilik teklifleri konulu bu yazımızda sizler için sürprizlerle dolu, romantik, ilginç evlilik teklifleri konusunda bazı ipuçları vermeyi amaçlıyoruz. Saydığımız tüm evlilik teklifi fikirlerini kullanabilirsiniz. Fakat size tavsiyemiz, biraz özelleştirerek kendinize ait bir şeyler katmanız.

En Sıradışı Evlilik Teklifleri

Sıradışı evlilik teklifleri kişiden kişiye değişebilir. Çok dingin, sakin ve ağırbaşlı birine evlenme teklifi ediyorsanız, onu şaşırtmak için alışkanlıklarının dışında bir evlilik teklifi organizasyonu yapabilirsiniz. Ya da tam da karakterine uygun, sakin bir akşam yemeğiyle yapabilirsiniz. Karar tamamen sizin!

Şimdi, dilerseniz etkileyici ve sıradışı birkaç evlilik teklifi yöntemini sizlerle paylaşalım.

Tüylü Dostlar

Kimin, bir köpek ya da kedi yavrusunu gördüğünde yüzünce gülücükler açmaz ki? Tüylü dostlarınızı evlilik teklifi için güzelce süsleyerek müstakbel eşinize sürpriz evlenme teklifi yapabilirsiniz. İçten ve samimi bir mesaj vermenin yanı sıra, bir canlının bakımını birlikte üstlenmeye dair bir teklifi de içeren bu evlilik teklifi, sizi sevgi dolu bir yuva kurmaya hazırlayabilir.

“O An”ı Ölümsüzleştirin

Alışveriş merkezlerinde ve başka yerlerde fotoğraf kabinleri görmüşsünüzdür. Bu kabine birlikte girin ve tam fotoğraflarınızın çekileceği anda yüzüğü çıkarın. Mutluluğunuzu kare kare ölümsüzleştirmenin daha güzel bir yolu olabilir mi?

Aile Yemeği

Evlilikler, çekirdek ailelerin kurulması için gereklidir. Çekirdek aileler büyük aileleri, büyük aileler de sülaleyi oluşturur. Bu, evlilik teklif ettiğiniz kişiye, bu büyük ailenin bir parçası olmayı da teklif ediyorsunuz demektir. Ona, akrabalarınızın ve sevdiklerinizin yanında evlenme teklifi ederek güvende olduğunu hissettirebilirsiniz.

Aşkınızın Filmi

Kaç yıldır birliktesiniz? Belki üç, belki beş, belki daha az ya da daha fazla… Süre ne olursa olsun biriktirilmiş anılar hep fazladır. Çekilen fotoğraflardan, videolardan aşkınızın filmini yapmak ve bu filmin en vurucu anında evlilik teklifi yapmak, kesinlikle sıradışı evlilik teklifleri arasında en etkili olanlarından biridir.

Size Özel Sıradışı Evlilik Teklifleri

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Bu fikirlerden bazılarını yapmak için bir mekana ya da tüm ayrıntıları düşünecek bir organizasyona mı ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde Yonca Butik Organizasyon’un size özel seçeneklerinden bahsedelim.

Ankara İncek’te bulunan arazimiz içerisinde

  • Kır evi
  • Dağ evi
  • Bağ evi

olmak üzere konsept salonlarımız bulunmaktadır. Bu salonlardan istediğinizi seçip, bizim sizler için yaptığımız dekorasyona ekler yapabilir, ortamın tamamen ikinize ait olmasını sağlayabilirsiniz. Yonca Organizasyon olarak, mutluluğunuzun bir parçası olmak bizim temel amacımız. Arayın, konuşalım; bu önemli anınızı daha unutulmaz kılalım.

Evlilik Teklifi Ankara

Menü