Keman Eşliğinde Evlilik Teklifi

Keman Eşliğinde Evlilik Teklifi

Keman Eşliğinde Evlilik Teklifi

Keman eşliğinde evlilik teklifi romantik bir ortamda evlilik teklifi yapmayı planlayanlar için olmazsa olmaz detaylardan biridir. Çünkü kemanın olduğu ortam neresi olursa olsun romantik bir hale gelir.

Keman eşliğinde evlilik teklifi fikri sıcak geliyorsa size muhteşem bir evlilik teklifi organizasyonu önerimiz olacak; Yonca Organizasyon Ankara.

Keman Eşliğinde Evlilik Teklifi Ankara

Siz sevgilinize hayalini kurduğunuz cümleleri söylemeden önce etrafı keman melodileri sarsın istiyorsanız işte size Ankara’nın ilk kişiye özel mekân ve etkinlik firması olan Yonca Organizasyon. 20 yıldır evlilik teklifi ve özel gün kutlaması organizasyonu yapan Yonca Organizasyon, romantik evlilik teklifi denilince akla gelen ilk firmadır. Üstelik Yonca Organizasyon, bu özel günleri özel olarak dekore ettiği kendi doğal evlerine gerçekleştirmektedir.

  • Üçgen ev
  • Kır evi
  • Dağ evi

Mimarisi ile dekore edilmiş 3 farklı konsepte sahip evlerde dilerseniz keman eşliğinde evlenme teklifinizi yapabilirsiniz. Ayrıca, ev o gün tamamen sizin istediğiniz şekilde, size ait detaylarla şekillendiriliyor. Tüm organizasyon işlerini Yonca Organizasyon üstlenirken, siz sadece o özel günün tadını çıkarabilirsiniz.

Ankara Evlilik Teklifi Mekânları

Ankara’da kişiye özel evlenme teklifi mekânı hizmeti Yonca Organizasyon’un konsept evleri İncek’te bulunmaktadır. Evlerin kendilerine ait geniş ve doğal bahçeleri bulunmanın yanında bahçe alanı da güzel vakit geçirmeniz için tasarlanmıştır. Etrafı açık olan bahçe bölümünde dilerseniz kamp ateşi yakıp ateş başında, keman eşliğinde romantik bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Ayrıca Yonca Organizasyon konsept evlerinin kapalı alanında şömine mevcut olup yine şömine başında da evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Şöminenin odayı dolduran loş ışığı ve ateşin çıtırtıları eşliğinde romantizmin keyfini çıkarabilirsiniz. Örneğin; Yonca Organizasyon evlerinde dilerseniz şömine başında romantik bir akşam yemeği yiyebilir, evlilik teklifinizi yemekteyken de edebilirsiniz.

Yonca Organizasyon Ankara

Yonca Organizasyon’nun sunduğu üçgen ev, dağ evi ve kır evi seçenekleri misafirlerinin özel günlerini en güzel şekilde geçirmeleri için hazırlanmıştır. İstediğiniz ev konseptini sadece sizin istekleriniz ve zevklerinize göre dekore eden Yonca Organizasyon, size unutulmaz zamanlar yaşatmak için ilk günkü heyecanıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, yıl dönümü organizasyonu ve özel gün organizasyonu hizmetlerinden yararlanmak için Yonca Organizasyonla iletişime geçmeniz yeterli.

Menü