Yonca Üçgen Ev

Yonca Üçgen Ev, Ankara’da 21 yıldır faaliyet gösteren ve şehrin ilk kişiye özel mekan konseptine sahip organizasyon şirketinin misafirlerine açtığı yeni konsept evidir.

Yonca Üçgen Ev, Yonca Butik Organizasyon tarafından özel günlerin kutlanması amacıyla tasarlanmış, Ankara İncek’te bulunan özel bir mimariye sahiptir.

Yonca Üçgen Ev Ankara

Özel günler insanların hayatına farklılık katan ve onların kendilerini özel hissetmesini sağlaması adına ilişkilere her zaman iyi gelen günlerdir. Özel günlerin kutlanması çok farklı şekillerde olabileceği gibi bazı özel günleri her zamankinden farklı bir yerde ve o kişiyle baş başa geçirmek o anın özel olma durumunu daha da artırabilir. Çünkü bazı duygular ancak baş başayken yaşanabilir ve hissedilebilir.

Sevgiliye doğum günü sürprizi veya evlilik teklifi organizasyonu bu tür etkinliklerdendir. Çünkü insanın kendisini en rahat hissettiği ortam sadece sevdiği kişiyle baş başa olduğu ortamdır. Hele bir de romantik bir ortam olmasını istiyorsanız, her zamankinden farklı bir yerde yanınızda sadece sevdiğiniz kişi varken yapacağınız herhangi bir etkinlik hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gün olabilir. İşte Yonca Butik Organizasyon tarafından özel olarak yaptırılan ”üçgen ev” de tam da bu anlarınız için tasarlandı.

Üçgen Evde Evlilik Teklifi

Yonca Üçgen Ev, Ankara’da sevgilisine özel bir mekanda evlilik teklifi yapmayı düşünenler için ince ince düşünülüp tasarlanmış bir ev. Üçgen mimarisi, özel ışıklandırması, kapalı alan içerisinde bulunan şöminesi ile romantik evlilik teklifi yapmak isteyenler için alternatifi olmayan bir niteliktedir.

Ankara’nın merkeze yakınlığı ve güzel doğasıyla bilinen İncek bölgesinde bulunan Yonca Üçgen Ev, ayrıca geniş ve açık bir doğanın ortasında bulunan, evin mimarisine uygun tasarlanmış bahçesiyle de oldukça romantik bir ortam sunmaktadır. Dilerseniz bahçede kamp ateşi yakabileceğiniz bahçe alanında sevdiğiniz kişiyle birlikte yıldızların altında vakit geçirmek unutulmaz bir evlilik teklifi için güzel bir seçenek oluşturuyor.

Üçgen Evde Doğum Günü Kutlaması

Yonca Butik Organizasyon’un sahip olduğu üçgen ev, misafirlerin isteği doğrultusunda doğum günü organizasyonu için de kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir. Şimdiye kadar yüzlerce çiftin doğum günü organizasyonunu yapan Yonca Butik Organizasyon, yeni tasarladığı üçgen evinde de yine kişiye özel doğum günü organizasyonları yapmaya devam ediyor.

Üçgen ev diğer konsept evler hakkında detaylı bilgi için Yonca Organizasyon ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Menü