Kır Evinde Evlilik Teklifi

Kır Evinde Evlilik Teklifi

Kır Evinde Evlilik Teklifi

Kır evinde evlilik teklifi fikri evlenme aşamasında olan ve sevgilisine farklı bir ortamda evlilik teklifi etmeyi düşünenler için oldukça güzel bir fikir olabilir. Şehirdeki kalabalığın gürültüsünden uzaklaşıp sakin ve doğal bir çevrede o günü geçirmek aradığınız evlilik teklifi fikri için tam aradığınız özellikte olabilir.

Kır evinde evlilik teklifi özellikle romantik bir evlilik teklifi yapmak isteyenler için ideal bir fikirdir. Çünkü; doğanın kendisi size istediğiniz o duygusal ortamı yaratmak için yeterli olacaktır.

Kır Evinde Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

Kır evleri esasen insanların şehrin dışında bulunan bahçe veya arazilerinin içine yaptıkları ve sadece gerekli zamanlarda kalınması için yaptırılan evlerdir. Genellikle doğanın içinde bulunan kır evleri, son yıllarda kafa dinlemek isteyen veya sakin birkaç gün geçirmek isteyenler tarafından da tercih edilmeye başlandı. Alternatif tatil mekânlarının popüler olmasıyla da birlikte farklı seçenekleri özel günlerde değerlendirmek isteyenler için kır evi konsepti de artık oldukça revaçta olan bir seçenek.

Doğanın tam ortasında, sadece sizin ve sevdiğiniz kişinin olduğu bir kır evinde evlenme teklifi organizasyonu da orijinal bir evlilik teklifi yapmak isteyenler için güzel bir alternatif sunuyor. Kır evleri evlenme teklifi için hem doğal bir ortam sunar hem de o doğada akşam da ateş başında güzel vakit geçirmenizi sağlar. Artık teklifi ateş başında veya doğanın ortasında yapmak sizin tercihinize kalıyor.

Kır Evinde Evlenme Teklifi Organizasyonu

Hayatınızın en önemli günlerinden olan evlilik teklifini bir kır evinde yapmaya karar verdiniz diyelim. Bunun için doğal olarak bir kır evi bulmanız ve orayı o güne özel dekore etmeniz de gerekiyor. Tabi, ulaşım ve güvenlik probleminin de olmadığı bir yer olması gerekir. Şehre çok da uzak olmasa harika olur tabi.

Tam da bu noktada size önereceğimiz bir yer var; Yonca Organizasyon Kır Evi. Yonca Organizasyon Ankara’da kişiye özel mekân ihtiyacı doğrultusunda kurulan ilk firmadır ve bu sektörün öncüsüdür. Yonca Organizasyon 20 yıllık bir süredir evlilik teklifi, doğum günü organizasyonu ve evlilik yıldönümü gibi özel günler için misafirlerine kişiye özel farklı mekânlar sunuyor. Özel olarak kır evi konseptinde tasarladığı müstakil evde hayalinizdeki gibi bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik her şey firma tarafından size özel olarak hazırlanıyor.

Yonca Organizasyon Kır Evi

Yonca Butik Organizasyon 20 yıl önce Ankara’da kurulan ve kişiye özel hizmet sunan bir organizasyon firmasıdır. Bünyesinde farklı konseptlerde tasarlanmış 3 adet müstakil ev bulunan firma; sadece özel günler için misafir ağırlamakta.

  • Kır evi
  • Dağ evi
  • Üçgen ev

Konseptine sahip evlerden istediğinizi seçip size özel dekore edilmesini isteyebilirsiniz. Üstelik kır evi için çok uzun mesafeler kat etmenize gerek yok. Kır evi Ankara’nın en güzel doğasına sahip bölgesi olan İncek’te bulunmakta. Önerdiğimiz kır evi, hem kapalı hem de geniş açık bir bahçeye sahip sadece sizin olduğunuz bir konumdadır.

Kişiye Özel Kır Evi

Yonca Organizasyon tarafından yaptırılan kır evi, hem şehir merkezine yakınlığı hem de doğanın kalbinde olmasıyla bir kır evinden beklentilerinizin çok üzerinde standartlara sahip. Özel günlerinizde güzel zamanlar geçirmeniz için size özel hazırlanan kır evi birçok özelliği ile ön plana çıkıyor. Bunların başlıcaları;

Kişiye özel hazırlık: Yonca Organizasyon tarafından kır evi konseptinde tasarlanan mekânın tüm detayları sizin zevkleriniz ve beğenilerinize özel hazırlanmaktadır. Evin her noktasında size ve sevgilinize özel hatıralar ve nüanslarla bezenir.

Kapalı mekân ve bahçe: Kır evi hem içerisinde şöminenin olduğu şık detaylarla donatılmış kapalı alana hem de açık ve içerisinde yine kamp ateşi yakılıp yıldızları izlenebileceği geniş bir bahçeye sahiptir. Evin her iki alanı da rahat etmeniz ve romantik zamanlar geçirmeniz için mimarlar tarafından özel olarak dekore edilmiştir.

Özel gün konseptleri: Sevgilinizle veya eşinizle özel günler geçirmek için tasarlanan kır evinde doğum günü, sevgililer günü veya evlilik teklifi organizasyonları gerçekleştirebiliyor. Özel günleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler tek adresten elinizin altında.

Siz de farklı bir ambiyansta özel gün kutlamak isterseniz Yonca Butik Organizasyonla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Menü