Baharda Evlilik Teklifi

Baharda Evlilik Teklifi

Açık Havada Evlilik TeklifiBaharda evlilik teklifi evlilik aşamalarının tamamı düşünüldüğünde, özellikle yaz mevsiminde düğün yapıp evlenmek isteyen çiftler hem romantikliği hem de zamanlaması olarak ideal bir fikir olarak değerlendirilebilir. Baharla gelişiyle yenilenen doğayla birlikte yeni bir hayata adım atmak sizce de romantik olmaz mı?

Baharda evlilik teklifi etmek gibi bir düşünceniz varsa şimdiden detayları düşünüp kararlaştırmak için en iyi dönemdeyiz. Evlilik teklifi organizasyonu, evlilik teklifi yüzüğü, kıyafet derken bir hayli mesai harcamanız gerekiyor. O yüzden Mart ayı kararın verilip organizasyona karar verilmesi için güzel bir dönem.

Neden Baharda Evlilik Teklifi?

Her mevsimin hatta her ayın illaki kendine özgü bir havası ve güzelliği bulunmakta. Fakat tüm mevsimler düşünüldüğünde de baharın yeri her zaman farklıdır. Çünkü; bahar mevsimi kışın soğuğunu atlatmak ve yeniden canlanmak isteyen doğa için yeni bir başlangıç, yeni bir hayat demektir. Bu mevsimde kışın yaprak döken ağaçlar yeniden tomurcuklanıp yeşillenmeye, sararan otlar tekrar canlanmaya, soğuk havalar ısınmaya başlar. Doğanın insan üstündeki etkileri de yadsınamaz bir gerçek artık.

İnsanlar da baharın gelmesiyle adeta kışın ve soğukların getirdiği kabuklardan kurtulur, güneşin sıcaklığını tekrardan hisseder ve içinde adeta yeni filizler yeşerir. İnsanın kendisini böylesine yenilenmiş ve mutlu hissettiği bir dönemde evlilik teklifi de doğal olarak bir o kadar romantik, mutluluk seviyesi yüksek ve heyecanlı olur. İnsanın içinin aşkla dolduğu bu mevsim evlilik teklifi etmeyi düşünenler için ayrıca avantajlar da sağlamaktadır. Şimdi onlara kısaca değinelim.

Yaz Mevsiminde Düğün Yapmak İsteyenler

Düğün sektörü için yaz mevsimi demek düğün sezonu demek. Çünkü; ülkemizde yapılan düğünlerin büyük bir oranı yaz mevsiminde yapılıyor. Bunda yaz mevsiminin sunduğu avantajlar önemli rol oynuyor. Mesela;

–         Yaz mevsiminin birçok sektör için tatil sezonu olması

–         Havaların güzel olması

–         Açık havada düğün yapılmasına imkân tanıması

–         Kır düğünü, havuz başı düğünü gibi farklı düğün konseptlerine uygun olması

–         Kar, soğuk, yağmur gibi olumsuz hava koşullarının en az olması

Gibi özellikler sebebiyle ülkemizde yaz aylarında binlerce düğün yapılır. Evlilik aşamaları, hazırlıkların yapılması da birkaç ayı aldığı için evlilik kararının; doğal olarak evlilik teklifinin yapılması için de bahar ayı iyi bir zaman dilimi oluyor.

Ankara Evlilik TeklifiAçık Havada Romantik Evlilik Teklifi Yapmak İsteyenler

Bahar mevsimini diğer mevsimlerden ayıran en önemli avantajlarından biri de doğanın kendiliğinden harika bir ortam yaratmasıdır. Özellikler kapalı bir alan yerine dışarıda olmayı, doğal ortamlarda vakit geçirmeyi seven çiftleri oldukça mutlu eden bu mevsimde evlenme teklifi organizasyonu yapmak sevgilinizi çok mutlu edecektir. Güneş, ağaçlar, doğa ve tabi ki; iyi bir organizasyon size unutulmaz bir gün yaşatmaya yetecektir.

Baharda Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

Evlilik teklifi için bahar mevsiminde karar kıldıysanız yapmanız gereken birkaç önemli adım kalıyor. Bunlardan en önemlisi de evlilik teklifini yapacağınız yer ve mekân. Evlilik teklifi mekânı hem teklifin edileceği atmosferi belirlediği hem de telifin imkânlarını sınırlandırdığı için iyi düşünüp tasarlanması gereken bir nokta. Evlilik teklifi mekânı belirlendikten sonra sırada nasıl bir organizasyon yapılacağında. Bu aşamada her zaman sevgilinizin karakter ve beğenilerinden yola çıkabilirsiniz. Örneğin; sosyal ve sürekli arkadaş çevrenizle birlikte vakit geçirip eğleniyorsanız arkadaşlarınızın da bulunduğu bir ortamda evlilik teklifi edebilirsiniz.

Daha sakin ve baş başa vakit geçirmeyi seven bir çiftseniz de yine daha romantik ve yalnız olduğunuz bir ortam iyi olacaktır. Yer ve konsept belirlendikten sonra yüzük ve evlilik teklifi sözlerini de hazırladıysanız artık bahar ayında muhteşem bir evlilik teklifi için gerekli tüm hazırlıkları yapmışsınız demektir. Fakat işin en yorucu ve zor kısmı olan organizasyon ve mekân ayarlama kısmıyla uğraşmak istemiyor veya sizin için harika bir mekânda eksiksiz bir organizasyon yapılsın istiyorsanız işte size önereceğimiz farklı bir yer; Yonca Butik Organizasyon.

Açık Havada Evlilik Teklifi

Ankara Evlilik Teklifi Organizasyonu

Yonca Butik Organizasyon, kendisine ait 3 adet özel tasarlanmış müstakil evi bulunan ve bu konuda Ankara’da bir ilki gerçekleştiren bir organizasyon firmasıdır. 20 yıllık tecrübesi ve dağ evi, bağ evi, üçgen ev şeklinde tasarlanmış evleriyle özel günlerini kutlamak isteyen çiftlere ev sahipliği yapıyor.

Kişiye özel olarak hazırlanan evlerde hem kapalı hem de açık bahçe alanıyla baharın güzelliklerini yaşayabileceğiniz, ateş yakıp ateş başında vakit geçirebileceğiniz bu muhteşem evlerde evlilik teklifi yapmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Menü