Mütevazi Evlilik Teklifi Fikirleri

Mütevazi Evlilik Teklifi Fikirleri

Mütevazi Evlilik Teklifi Fikirleri

Mütevazi evlilik teklifi fikirleri evlenme yoluyla hayatlarını birleştirmeye karar veren iki kişinin, aldıkları karar neticesinde bunu karşı tarafa sözlü olarak sorma seremonisinin abartılı ve gösterişli durumlara kaçmadan yapmasıdır.

Mütevazi evlilik teklifi fikirleri özel bir teklif düşüncesinden öte bir evlilik teklifi konseptidir. Bu konsepte tüm plan ve detaylar oldukça sade bir şekilde tasarlanır.

Sade Mütevazi Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik teklifi hem teklifi yapan erkek için hem de teklifin edildiği kadın için hayatlarının en özel anlarından bir tanesidir. Bu yüzden üzerinde durulması ve her şeyin hayal edilen hali gibi güzel olması istenir. Kimisi için o günün en güzel hali çok uçuk, heyecan dolu veya gösterişli bir günken kimisi için de o gün; sadece sevdiği insanla birlikte baş başa geçireceği güzel zamanlardır. Biz de bu yazımızda sizler için sadece evlilik teklifi fikirlerini ve mütevazi evlenme fikirlerini bir derledik. İşte onlardan bazıları.

Evde Evlenme Teklifi

Sade evlilik teklifi fikirlerinin en sadesi tartışmasız evde küçük hazırlıklarla yapılan tekliftir. Ev ortamı sıcaklığı, samimiyeti ve kolay ayarlanabilmesiyle ciddi avantajlar sağlarken daha önce çok vakit geçirilen bir yerin yeni ve farklı bir ortam havasına bürünebilmesi için bazı dokunuşların yapılması gerekir. Öncelikle ortam ışığı oldukça önemli. Klasik aydınlatmanın yerine eve loş bir hava katacak aydınlatma seçenekleri düşünülmelidir. Bunun için farklı görüntü ve kokulardaki mumlar iyi bir seçenek olabilir.

Ambiyansı oluşturmak da oldukça önemli. Bunu yapmanın en iyi yolu da evin dekorasyonunu ve ışığını müzikle tamamlamak. Arka fonda çalacak müzikler hem ortamı daha romantik hale getirecek hem de yarattığı aura ile duygularınıza tercüman olacaktır.

Restoranda Evlilik Teklifi

İster ilk defa gideceğiniz bir yer olsun ister sürekli gittiğiniz, sizin için anlamı olan bir yer olsun eğer bir restoranda yemek yerken evlilik teklif etmeyi düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken en önemli unsur; oranın sizin gibi sevgiliniz için de iyi seçenek olup olmadığını belirlemektir. Çünkü belki de sizin çok hoşunuza giden bir yer sevgilinizin hiç hoşuna gitmeyen, evlilik teklifi almayı istemediği bir yerdir. Bu noktayı belirledikten sonra, seçtiğiniz restoranın konseptinin evlenme teklifine uygun olup olmadığına bakın. Nihayetinde kimse kebapçıda evlilik teklifi almayı hayal etmez.

Otelde Evlilik Teklifi

Sade birkaç detayla süslenmiş otel odasında evlilik teklifi romantik evlilik teklifi fikirlerinden biri olabilir. Otel odasının farklı ve samimi yapısı ile romantik bir ambiyansa dönüştürülmesi kolaydır. Evlilik teklifinden sonra konaklama imkânı da barındıran bu fikri de yine mumlar, çiçekler ve başka küçük detaylarla süsleyebilirsiniz.

Menü