Ankara Şömineli Dağ Evi

Ankara Şömineli Dağ Evi

Ankara Şömineli Dağ Evi

Ankara şömineli dağ evi imkânları bakımından gerek etrafında yüksek ve ormanlık alanların az olmasından gerek şehirleşmenin yoğun olmasından dolayı pek fazla seçenek barındırmayan bir şehir.

İsteyenlere özel gün kutlama imkânı isteyene de farklı bir atmosferde güzel bir gün geçirmek adına Ankara şömineli dağ evi ihtiyacını karşılayacak az da olsa alternatif bulunmaktadır. Bu yazımızda size bu alternatiflerden bahsedeceğiz.

Ankara Şömineli Dağ Evi Seçenekleri

Dağ evi, yüksek ve dağlık bölgelerde yaşayan veya yılın belli dönemlerini orada geçiren kişiler tarafından yaptırılan, o bölgenin iklim koşullarına göre şekillenen evlerdir. İnsanlar dağ evlerini o bölgede yaptıkları ormancılık, avcılık veya tarım faaliyetleri için inşa etmiş olsa da günümüzde artık o evler, şehrin koşturmasından ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler tarafından tercih edilmeye başlanmış alternatif bir tatil veya tatlı kaçamakların yeri olmuştur.

Hal böyle olunca dağ evlerinde ısınmak amacıyla yaptırılan şömineler de artık ısınmak kadar insanların ateş başında vakit geçirmek istedikleri, ortamı sıcaklığı kadar atmosferiyle de ısıtan bir araç olmuştur.

Şömine Başında Romantik Akşam

Şömine odaya kattığı loşlukla ve ateşin çıkardığı tatlı çıtırtılarla başlı başına bir terapi yöntemi ve romantizm sebebidir. Şömine başında geçirilen zaman veya sevilen kişiyle yenen bir akşam yemeği herkese ve her ilişkiye iyi gelir. Özellikle o gün sizin için özel bir gün ise ömür boyu o anların güzel hatırası aklınızda kalır. Fakat maalesef günümüz şehir yaşamında bu imkânı bulmak çok kolay değil. Bu yüzden bir dağ evinde şömine başında sevdiğiniz kişiyle romantik anlar yaşmak isterseniz size Yonca Organizasyonu öneririz.

Yonca Organizasyon Dağ Evi

Yonca organizasyon tam 19 yıldır insanlara özel günlerini en mükemmel şekilde geçirmelerini sağlamak için kurulmuş ve bu sürede yüzlerce çifte unutulmaz günler yaşatmış Ankara’nın en eski organizasyon şirketlerindendir. Yonca Organizasyon bünyesinde;

  • Dağ evi
  • Kır evi
  • Bağ evi

Seçenekleri mevcuttur ve bu evler sadece misafirlerinin özel günlerini geçirmeleri için hazırlanmıştır. İstediğiniz ev konseptini sadece sizin istekleriniz ve zevklerinize göre dekore eden Yonca Organizasyon, size unutulmaz zamanlar yaşatmak için ilk günkü heyecanıyla çalışıyor.

Doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, yıl dönümü organizasyonu ve özel gün organizasyonu hizmetlerinden yararlanmak için Yonca Organizasyonla iletişime geçmeniz yeterli.

Menü