Şömine Başında Romantik Akşam

Şömine Başında Romantik Akşam

Şömine başında romantik bir akşam her kadının ve erkeğin de hoşuna gidecek, güzel bir fikirdir.

Her çiftin mutlaka düşündüğü ve sevdiği kişiyle sakin, sıcak bir ortamdaki şömine başında romantik akşam  ilişkiyi canlı tutmanın küçük yollarından biridir.

Şömine Başında Romantik Akşam Ankara

Ateş, tek başına bile insanı alıp farklı duygulara götürmeye yeten çok ilginç bir olaydır. Gerek ateşten çıkan ışıklar gerek odunların yandığında çıkardığı çıtırtı insanın içine işler, onu farklı düşünce ve duygulara gark eder. Hele sevgiliyle bir ateşin başında geçirilen zamanlar oldukça romantik anlara sahne olabilir. Özellikle şömine ateşi yarattığı ortamla sizi içinde olduğunuz zamandan alıp başka yerlere götürebilir. Şömine ateşinin aydınlattığı o loş ortamda, odun çıtırtıları arasında sevdiğiniz kişiyle paylaştığınız anlar her zamankinden çok farklı ve özel olacaktır. Siz de böyle bir ortamda üstelik size özel hazırlanmış bir konsept evde sevgiliniz veya eşinizle duygusal anlar yaşamak isterseniz size harika bir önerimiz var; YONCA Event.

Ankara’daki En Romantik Ortam

YONCA Event size Ankara’da sevdiğiniz kişiyle birlikte muhteşem zamanlar geçirmeniz için romantik imkânlar sağlıyor. Dağ Evi, Kır Evi ve Üçgen Ev konsepti ile hazırlanmış 3 farklı konsept evde yapabileceğiniz organizasyon ve kutlamalar:

  • Evlilik teklifi organizasyonu
  • Doğum günü organizasyonu
  • Yıldönümü kutlamaları
  • Sevgililer günü kutlamaları
  • Romantik akşam organizasyonları

Hem içerisinde şömine olan kapalı alanı bulunan hem de açık bahçe kısmı bulunan bu konsept evler, o gün için tamamen sizin zevkleriniz ve isteklerinize göre dizayn ediliyor. Dilerseniz evin içinde şömine ateşinin başında romantik bir yemek yiyin, ister bahçede kamp ateşinin başında sevdiğiniz kişiyle duygusal anlar yaşayın.

İstediğiniz organizasyonu yapabileceğiniz evleriyle Yonca Organizasyon sektördeki uzun yılların bilgi ve tecrübesiyle size ve sevdiklerinize özel günler yaşatmaya devam ediyor. 20 yıldır yüzlerce çift için farklı ve yaratıcı işlere imza atan köklü organizasyon şirketi, İncek’te size farklı dünyaların kapılarını aralıyor.

O özel ve romantik anlar için bize ulaşmanız yeterli.

Menü