Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri ankara

Düğününü sonbahar ve kış mevsiminde yapacak olanlar için birbirinden farklı sonbahar kış gelinlik modelleri arasından karar verme vakti… Yaz düğünlerinde kullanılamayan pek çok detay, sonbahar ve kış düğünlerinde değerlendirilebilir.

Özellikle kırık beyaz rengin artış gösterdiği modeller, sonbahar kış gelinlik modelleri arasında ön plana çıkmakta. Bu sene, sonbahar ve kış kreasyonları arasında hafif ve özgür tasarımlar bulunuyor. Bu modeller, kendini gösteren ve vücuttan dökülen tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Tülleri ise deniz dalgalarını andıran bir yapıya sahip. Dantel nakışları bulunan kış gelinlikleri, stil sahibi kadınların tercihi olarak dikkat çekiyor.

Yeni Yılda Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Dantellerin kullanıldığı gelinlikler, modern ve geleneksel dokunuşları bir arada taşıyor. Taze, canlı ve dinamik bir tarzın yansıması olan bu gelinlik modelleri, çiçek motifleri ve bağcıklar ile sıra dışı bir görünüme sahip. Güncel gelinlik modellerinde farklı duvakların kullanıldığı da gözlerden kaçmıyor. En dikkat çekici detay ise takılıp çıkarılabilen pelerinler ile şala benzeyen duvakların daha çok tercih edilmesi. Bunun yanı sıra,

  • Uzun dantel pelerinler
  • Renkli ceketler
  • Yarım pelerinler

de gelinler tarafından soğuk ve serin havalarda aksesuar olarak kullanılmaya başlandı.

Kurdele ve Yakalar

Yakalardaki V formu gittikçe daha fazla tercih ediliyor. Göğüs dekoltesinden hoşlananlar için ideal bir seçim olan V yaka gelinlikler, romantik bir tasarımın mahsulüdür. Hayal tül kullanılarak daha transparan bir görünüm elde edilebiliyor. Gelinlik tasarımcıları; kayık, kalp ve halter yakalarda kullanmaya başladı. Daha önce kullanılmayan yeni yaka tasarımları yapan tasarımcılar, farklı stillere ve beğenilere sahip olan kadınlara hitap ediyor.

Pırıltılı Gelinlik Modelleri

Minimal gelinlikler moda olmaya başladı. Dünya çapında ilgi gören bu gelinlik tarzı, sadelikten ve gösterişten hoşlanmayan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Küçük dekolteli ve ipek ya da saten kumaştan imal edilen şatafatlı olmayan gelinlikler, genç kadınların en çok tercih ettiği modeller arasına girdi. Çekinilenin aksine sadelik, ışıltıyı yok etmiyor. Gelinliğin göz kamaştırıcı bir hal alması için ışığı yansıtabilen taşlardan yararlanan tasarımcılar, danteller ile ışıltının da artmasını sağlıyor. Bu sayede sonbahar ve kış aylarında gelinler, istedikleri güzelliği yakalayabiliyor.

Ankara Evlilik Teklifi

Menü