Sürpriz Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Sürpriz Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Sürpriz Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Sürpriz evlilik yıldönümü kutlaması organizasyonu yapmak için biraz ilhama ve güzel fikirlere mi ihtiyacınız var? Yonca Organizasyon’da fikirlerinizle katkıda bulunabileceğiniz ve size özel hale getirebileceğiniz hazır konseptlerimiz var.

Sürpriz evlilik yıldönümü kutlaması yaparken göz önünde bulundurulması gereken bazı noktaları hatırlatacağız ve bazı küçük fikirler vereceğiz.

Yıldönümü kutlama fikirleri düşünürken dikkate alınması gereken noktalar şunlardır:

  • Tarih ve saat
  • Mekan
  • Nasıl bir konsept seçileceği
  • Eğlencenin içeriği
  • Fotoğraf ve video çekimi

Sürpriz Evlilik Yıldönümü Kutlaması İçin İpuçları

İlk olarak, sürpriz evlilik yıldönümü kutlaması kendiniz için mi yoksa başkası için mi düzenlenecek, bu sorunun cevaplanması lazım. Bir başkası için düzenlenecekse daha standart ve genele hitap eden bir kutlama konsepti seçilebilir. Eğer kendiniz için düzenleyecekseniz, size özel dokunuşlarla daha özel bir konsept uygulayabilirsiniz.

Bir sonraki aşamada ise sevdiklerinizle kalabalık bir kutlama mı yoksa baş başa romantik bir kutlama mı istediğinize karar vermeniz gerekecek. Uzun yıllardır birlikte olan çiftler genelde aileleriyle ve sevdikleriyle kutlamayı daha uygun görüyor. Yeni çiftlerse bunu, baş başa vakit geçirmek için bir fırsat olarak görüyor. Bu seçim, kutlama mekanının seçimini doğrudan etkileyeceğin için oldukça önemli. Evde evlilik yıldönümü fikirleri arıyorsanız çok da fark etmeyeceğini hatırlatalım.

Yıldönümü Kutlama Fikirleri

Sürpriz Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Yıldönümü Kutlama Fikirleri

Evlilik yıldönümü kutlama fikirleri düşünürken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da tarih ve saat. Cuma akşamı ya da cumartesi gibi herkesin rahat katılabileceği bir gün seçmeniz önemli. Tam olarak yıldönümüne denk getirebilirseniz şansınız yerinde demektir.

Tarih ve saati de belirledikten sonra mekan seçimine geliyoruz. Mekan seçimi tamamen sizin zevklerinize ve isteklerinize göre seçilmelidir. Örneğin, doğayla baş başa olmaktan hoşlanan bir çiftseniz Yonca Butik’in konseptlerinden birini seçebilirsiniz.

  • Kır evi
  • Dağ evi
  • Bağ evi

Konseptlerimizin tamamı hem baş başa hem de sevdiklerinizle kutlama yapmaya müsaittir. Dekorasyon, müzik gibi talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Organizasyonları

Ankara İncek’te bulunan beş dönümlük arazimizin tüm doğal güzelliklerini sizinle paylaşmayı çok seviyoruz. Mutlu anlarınızı ölümsüzleştirerek harika fotoğraflar ve video kayıtları yaparak sizlerle paylaşıyoruz.

Siz de evlilik yıldönümü, evlilik teklifi, doğum günü kutlaması gibi özel günleriniz için bizi tercih edebilirsiniz.

Menü