Yaratıcı Evlilik Teklifleri

Yaratıcı Evlilik Teklifleri

Yaratıcı Evlilik Teklifleri

Yaratıcı evlilik teklifleri yapmak ve sosyal medyada paylaşmak artık dijital çağın gereklerinden biri haline gelmiş durumda. Günümüz çiftleri, farklı ve yaratıcı evlilik teklifi anlarını kaydederek hem unutulmaz anılarını belgeliyor hem de sevdikleriyle ve takipçileriyle paylaşıyor.

Peki, yaratıcı evlilik teklifleri neler olabilir? Bir futbol maçında, binlerce kişinin huzurunda açılan bir pankartla evlilik teklif etmek olabilir. Ya da çok daha basit ama etkili bir şekilde, samimi ve duygusal da olabilir. Önemli olan iki kişinin birbirine verdiği sözdür. İster Venedik’te bir gondolda ister evinizin oturma odasında.

Yaratıcı Evlilik Teklifleri Önerileri

Yaratıcı Evlilik Teklifleri

Yaratıcı Evlilik Teklifleri

Siz yine de yaratıcı evlilik teklifleri önerilerine bir göz atmadan karar vermeyin tabi. Venedik’e gidecek bütçeniz ya da futbol seven bir sevgiliniz olmayabilir. Basit, ilişkinin ayrıntılarını dikkate alan ve işin içine biraz da sürpriz unsurunu katan her teklif unutulmaz evlilik teklifleri arasına girerek ömrünüz boyunca hatırlayacağınız anlara eklenecektir.

Lafı daha fazla uzatmadan önerilerimize geçelim.

  • Şehirden uzakta, yıldızları görebildiğiniz bir yere gidebilirsiniz. Teklifinizin şahidi takımyıldızları olabilir.
  • Gün doğumu ve gün batımı her zaman insanları etkiler. Teklifinizi günün bu büyülü anlarından birinde yapmanız etkisini arttıracaktır.
  • Toprağın ve ağaçların karlarla örtüldüğü doğal bir ortamda teklifinizi kara yazmaya ne dersiniz? Karlar eriyince yazı kaybolacaktır ama mutluluğunuz baki kalacaktır.

Unutulmaz Evlilik Teklifleri Önerileri

  • Birlikteliğinizin en güzel ve mutlu anlarını fotoğraflamışsınızdır muhtemelen. Şimdi o fotoğrafların tamamını; mumları, kalp şeklinde balonları ve sevgilinizin hoşuna gidebilecek pek çok şeyi kullanarak bir mekanı süsleyin. Habersiz bir şekilde içeri girdiğinde teklifi patlatın. Sürpriz evlilik teklifleri her zaman işe yarar.
  • Yazın bunaltıcı sıcaklarından biraz olsun uzaklaşmak için serin yerlere kaçın. Temiz orman havasını içinize çekerek geçirdiğiniz bir günün akşamında, ona evlenme teklif edin. Huzurlu ve sakin bir evliliğin ilk adımını atın.

Evlenme Teklifi Organizasyonu

Tüm bu fikirler kulağa çok güzel geliyor, fakat hepsini organize edecek vakit bulamamaktan mı korkuyorsunuz? Merak etmeyin, Yonca Butik Organizasyon sizler için tüm organizasyonu gerçekleştiriyor.

  • Bağ evi
  • Dağ evi
  • Kır evi

Konsept salonlarımızdan birini seçin, gerisini bize bırakın. 20 yıllık tecrübemizle hayalini kurduğunuz evlilik teklifini hazırlıyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

Menü