Ankara Doğum Günü Organizasyon

Ankara Doğum Günü Organizasyon

Ankara Doğum Günü Organizasyon

Ankara doğum günü organizasyon seçeneklerini ve sürpriz doğum günü, baş başa doğum günü, romantik doğum günü organizasyonlarını size özel hazırlanan evlerde gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara doğum günü organizasyon firması olarak Yonca Butik Organizasyon farklı doğum günü partisi seçenekleri sunmaktadır. Firmanın kendisine ait 3 adet özel tasarlanmış evi bulunup istediğiniz konseptte doğum günü organizasyonu yapabilirsiniz.

Ankara Doğum Günü Organizasyon Seçenekleri

Doğum günleri insanların hayata gözlerini açtığı günün yıldönümü olması sebebiyle diğer günlerden özel bir yere sahiptir. İnsanların doğum günlerinde sevdiklerinden o günü kutlanmasını beklemesi oldukça doğaldır. Doğum günü kutlamak günümüzde neredeyse tüm dünyadaki kültürlere yerleşmiştir. Biz de bu yazımızda Ankara’da, özel bir mekânda doğum günü kutlamak isteyenler için farklı ve orijinal birkaç seçenekten bahsedeceğiz.

Ankara hakkında genelde özel günleri kutlamak için çok fazla seçenek barındırmadığı gibi kanılar bulunsa da bu gerçeği yansıtmamaktadır. Aksine iyi araştırıldığı taktirde Ankara’nın bu yönden oldukça zengin bir şehir olduğu görülebilir. Ankara’da orijinal mekân ve yerler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Yonca Butik Organizasyon’dur. Yonca Butik Organizasyon 20 yıllık bir geçmişe sahip alanında bir ilki gerçekleştirmiş bir organizasyon şirketidir. Şimdiye kadar yüzlerce çifte unutulmaz doğum günü organizasyonları gerçekleştiren firma aynı heyecanla yeni çiftleri ağırlamaya devam etmektedir.

Ankara Kişiye Özel Doğum Günü

Yonca Butik Organizasyon firmasına ait 3 farklı ev bulunmaktadır. Bu evlerin her biri farklı bir mimari konsepte sahip olup doğum günü gibi özel günlerin kutlanması amacıyla tasarlanmıştır. Yonca Butik Organizasyon’a ait evler;

 • Üçgen ev
 • Dağ evi
 • Kır evi

Konseptinde tasarlanmıştır. Konsept evler Ankara’nın İncek semtinde bulunmaktadır. Muhteşem bir doğanın içerisinde bulunan evlerin her biri müstakil yapıda olup kendi bahçesine sahiptir. Evin hem kapalı alanı hem de bahçe alanı güzel vakit geçirmeniz için tasarlanmıştır. Dilerseniz kapalı ev alanında sevdiğiniz kişiyle baş başa vakit geçirebilir dilerseniz de bahçede sizin için hazırlanan alanlarda doğanın tadını çıkartabilirsiniz. Yonca Butik Organizasyon konsept evlerinin en önemli farklılıklarından bir tanesi de evlerin size özel hazırlanmasıdır. Evin küçük detay ve köşeleri sizin zevk ve beğenileriniz doğrultusunda hazırlanır. Size de sadece o günün ve anın keyfini çıkarmak kalır.

Ankara Doğum Günü Mekânları Ankara Doğum Günü Mekânları

Ankara’da sevgiliyle baş başa veya arkadaşlarınızla birlikte farklı bir doğum günü organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız Yonca Butik Organizasyon size tam istediğiniz gibi seçenekler sunuyor. İşte Yonca Butik Organizasyon konsept evlerinin size sunduğu ayrıcalıklar;

 • Üçgen ev, dağ evi veya kır evi seçeneklerinden bir tanesini seçebilirsiniz
 • Seçtiğiniz ev o gün tamamen sizin için ve sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır
 • Evler iki bölümden oluşmaktadır; açık ve geniş bahçe alanı ile kapalı alan
 • Evlerin kapalı alanında şömine bulunmaktadır. Dilerseniz şömine ateşi başında dilerseniz de bahçede kamp ateşinin başında vakit geçirebilirsiniz
 • Evlere ulaşım şehir merkezinden oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir
 • Evler, yılın her mevsiminde farklı bir doğal güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır
 • Sadece doğum günü değil farklı özel gün kutlamaları ve organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz
 • Sadece tek bir organizasyon firması ile istediğiniz tüm hizmetlere ulaşabilirsiniz
 • Yonca Butik Organizasyon isteklerinize özel çözümler üretmektedir

Ankara’da Nerede Doğum Günü Kutlanır?

Ankara’da doğum günü kutlamak için birçok mekân bulunmaktadır. Fakat bunların arasından sadece size özel hizmet sunan yer Yonca Butik Organizasyon konsept evleridir. Bu evlerde ister sevgiliniz veya eşinizle ister arkadaşlarınızla unutulmaz zamanlar yaşayabilirsiniz. Üstelik sizin hiçbir şeyle uğraşmanıza ve düşünmenize gerek kalmaz. Nasıl bir tarzda doğum günü organizasyonu istediğinizi bizimle paylaşmanız yeterlidir. Diğer tüm detayları biz hallediyoruz.

Yonca Butik Organizasyon konsept evlerinde ayrıca Ankara evlilik teklifi, evlilik yıldönümü kutlamaları veya farklı özel gün kutlamaları da gerçekleştirebilirsiniz. Romantik bir ortam oluşturmak amacıyla her detayı ayrı ayrı düşünülüp tasarlanan konsept evler orijinal bir mekân seçeneğidir.

Menü