Pandemide Evlilik Teklifi

Pandemide Evlilik Teklifi

Pandemide Evlilik Teklifi

Pandemide evlilik teklifi etmeyi düşünenler için planlarını ertelemeyi veya mevcut koşullar dahilinde evlilik teklifi yapmayı düşünenler için merak edilen bir konu oldu.

Pandemide evlilik teklifi fikri her ne kadar kulağa alışkın olmadığımız bir tabir gibi gelse de Covid-19 pandemisi sebebiyle, son bir yılda çoğu planın değişmesine sebep olduğu gibi evlilik teklifi planlarını da etki etti.

Pandemide Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

Hepimizin malumu Corona virüs tüm dünyayı etkilediği gibi geleceğe dair plan ve hayalleri de etkiledi. Özellikle evlilik gibi uzun döneme ait planlar bir anda ne olacağı belirsiz bir hal almaya başladı. Corona döneminde evlilik planı yapan çiftlerin evlilik ve düğün gibi planları mecburen iptal edildi veya ileri bir tarihe ertelendi. Hem sağlık riskleri sebebiyle hem de bu konuda uygulanan yasaklar sebebiyle tüm düğün ve evlilik organizasyonları iptal edildi.

Sadece düğün yapma telaşı içinde olan çiftler değil, evlilik teklifi yapmayı düşünen veya evlenme teklifi için organizasyon yapmak isteyenler için de durum belirsiz bir halde. Evlenme teklifi zamanı salgın dönemine denk gelen bazı çiftler seyahat engeli yüzünden, bazı çiftler ise organizasyon yapmayı düşündükleri mekânların kapanması sebebiyle bu hayallerini gerçekleştiremedi. Göründüğü kadarıyla bu koşullarda yaşamaya ve hayatımızı devam ettirmeye mecbur olduğumuz bugünlerde evlilik teklifi etmeyi düşünüyorsanız, pandeminin bitmesini beklemenize gerek yok. Üstelik oldukça romantik ve özel evlilik teklifi seçenekleri hâlâ mevcut.

Corona Döneminde Romantik Evlilik Teklifi

Eğer tam da bu sene sevdiğiniz kişiye evlenme teklifi etmeyi düşünüyorsanız ve Corona virüs sebebiyle bu planınızı gerçekleştiremiyorsanız size romantik bir önerimiz var; Yonca Organizasyon. Yonca Organizasyon, 20 yıla yakın bir süredir misafirlerine sadece özel gün kutlama hizmeti veren profesyonel bir şirkettir. Bünyesinde bulundurduğu farklı konseptlerde dizayn edilmiş evlerde size özel hazırlanan detaylarla evlilik teklifi planlarınızı ertelemenize gerek yok.

Hijyen ve temizlik koşullarının en üst seviyede tutulduğu evlerde dilerseniz kapalı mekânda dışarıdaki soğuk havadan uzak şömine başında güzel vakit geçirebilir veya etrafı açık bahçe bölümünde kamp ateşinin başında duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

Kişiye özel hizmet ve farklı konseptteki evlerde en güzel şekilde vakit geçirmeniz için bize ulaşmanız yeterli.

Menü