Romantik Evlilik Teklifi Mekanları

Romantik Evlilik Teklifi Mekanları

Romantik Evlilik Teklifi Mekanları

Romantik evlilik teklifi mekanları sevgilisine unutulmaz bir teklif yapmak isteyenlerin baktıkları mekanlardır. Her şehirde baş başa vakit geçirilip güzel bir organizasyon yapılabilecek yerler bulmak zor olabiliyor.

Biz de bu yazımızda Ankara’da romantik evlilik teklifi mekanları özelinde oldukça farklı ve orijinal birkaç yer önerisinde bulunacağız. Önereceğimiz mekânlar, kendisine has bir tarz ve mimaride olup sadece misafirlerinin isteklerine göre dizayn edilmektedir.

Ankara Romantik Evlilik Teklifi Mekanları

Öncelikle evlilik teklifi, hayatlarını birleştirmek isteyen iki kişinin bu süreçleri başlatmak için organize ettiği özel gün olarak tarif edilebilir. İlişkinin o güne kadar olan sürecinden farklı bir aşamaya geçtiği evlilik teklifi, ilişkinin sonsuza kadar sürmesinin de ilk adımı olmaktadır. Bu yüzden evlenme teklifi günümüzde özellikle kadınlar tarafından oldukça önemsenmekte ve erkeklerden mutlaka beklenmektedirler.

Erkekler açısından evlilik teklifi organizasyonunun en zor kısmı aslında üzerlerinden oluşan teklif baskısından dolayı tam olarak neyi ne zaman yapmaları gerektiğini kestirememeleridir. Çünkü detaylıca bakıldığında aslında iyi bir evlilik teklifi organizasyonunun kompleks bir yapıda olduğu görülebilir. Yüzük seçimi, evlilik teklifi yapılacak zamanın belirlenmesi, mekânın bulunması, farklı bir organizasyon planlanması ve yemek gibi birçok unsurun aynı gün için planlanması gerekliliği erkekleri biraz korkutabilmektedir.

Özellikle tüm bu süreçler içerisinde teklifin yapılacağı mekânın belirlenmesi, ayarlanması, ayarlanan mekânın karşı tarafın beğenebileceği bir yer olması oldukça zor süreçler olabilmektedir. Fakat bizim önereceğimiz mekânlar sadece özel günlerin kutlanması amacıyla tasarlandığı için çoğu işi tek elden halletmeniz mümkün.

Ankara Romantik Evlilik Teklifi Mekanları

Ankara Özel Gün Kutlama Mekânları

Ankara genellikle İstanbul ile kıyaslanır ve sonuçta da Ankara’da özel gün kutlama mekânlarının veya romantik mekânların olmadığı gibi bir yanlış kanıya varılır. İstanbul’a kıyasla daha az seçenek bulundursa da Ankara’da da bilinmesi gereken özel yerler bulunmaktadır. Bu yazımızın da konusunu oluşturan mekânlar ise Yonca Butik Organizasyon firmasına ait olan konsept evlerdir.

  • Üçgen Ev
  • Dağ Evi
  • Kır Evi

Konseptine göre birbirinden farklı ve orijinal mimarilere sahip olan bu evler; müstakil bir yapıda olup sadece misafirlerinin özel günlerinin kutlaması amacıyla inşa edilmişlerdir. Ankara’nın en güzel doğasına sahip bölgelerinden olan İncek’te bulunan bu evler, muhteşem bir doğal ortamda bulunmaktadır. Hem şehir merkezine oldukça yakın hem de doğayla baş başa kalabileceğiniz konsept evlerde her şey sizin güzel bir gün geçirebilmeniz için ayarlanır.

Ankara Üçgen Ev

Ankara Üçgen Ev

Yonca Butik Organizasyon tarafından en son yaptırılan ve kendine has bir mimariye sahip olan evlerinden biridir. Ev, üçgen bir mimari tarza sahip olup özel ışıklandırmalarla bu mimari tarz daha da belirginleştirilmiştir. Üçgen ev, müstakil yapıda olduğundan dolayı geniş ve yine özel olarak tasarlanmış ve dekore edilmiş bir açık bahçe alanına sahiptir. Üçgen evin sahip olduğu diğer özellikler ise şu şekildedir;

  • Kapalı alanı özel dekore edilmiş olup içeride bir adet şömine bulunmaktadır.
  • Evin tüm detayları size özel hazırlanmaktadır.
  • Geniş bahçe alanında kamp ateşi yakabileceğiniz bir oturma yeri bulunur.
  • Tüm hizmetler Yonca Organizasyon tarafından sağlanmaktadır.

Ankara Dağ Evi

Dağ evleri, insanların şehirden uzaklaşmak için inşa ettikleri ve genellikle avcılık veya tarım yapmak amacıyla kullandıkları evlerdir. Son dönemlerde tatil ve kafa dinleme amaçlı da kullanılan dağ evleri romantik ve özel bir ortam sunabilmektedir. Bu yüzden Yonca Butik Organizasyon’un tasarladığı bir diğer özel ev de dağ evi konseptine sahiptir. Yonca Organizasyon Dağ Evi’de müstakil bir yapıda olup yine İncek’te bulunmaktadır.

Dağ Evi’nin de hem kapalı hem de açık ve oldukça geniş bir bahçesi bulunmaktadır. İsterseniz serin Ankara gecelerinde kapalı alandaki şömine başında vakit geçirebilir veya bahçede yanan ateşin başında yıldızları izleyebilirsiniz. Yonca Butik Organizasyon Dağ Evin’de de tüm hazırlıklar sizin ve sevgilinizin beğenilerine ve isteklerine göre şekillenmektedir.

Ankara Kır Evi

Yonca Butik Organizasyon’un sahip olduğu ve misafirlerinin özel günlerini kutlamak amacıyla seçebildiği bir diğer ev seçeneği de Kır Evi’dir. Kır Evi konseptine uygun olarak tasarlanan bu ev de yine müstakil bir yapıya sahip olmakla birlikte geniş bir bahçeye sahiptir. Kır evinde de hem kapalı hem de açık alan bulunmakla birlikte kapalı alanda şömine ateşi, açık alanda da kamp ateşi size özel yakılıyor.

Yine tüm detayları size ve sevgilinize göre ayarlanan Kır Evi seçeneği de değerlendirebileceğiniz özel yerler arasında. Siz de sevgilinize onu özel hissettirecek farklı bir evlilik teklifi organizasyonu yapmak isterseniz Yonca Butik Organizasyon ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Menü