Yaratıcı Doğum Günü Sürprizleri

Yaratıcı Doğum Günü Sürprizleri

Yaratıcı Doğum Günü Sürprizleri

Yaratıcı doğum günü sürprizleri sevgilisine doğum gününde onu şaşırtarak mutlu edecek fikirlerdir. Biz de bu yazımızda sevgilinizi mutlu edebilecek ve ona olan sevginizi gösterebilecek farklı doğum günü sürprizlerini derledik.

Yaratıcı doğum günü sürprizleri denilince akla ilk olarak onun beklemediği anda bir pasta ve hediyeyle karşısına çıkmak olarak anlaşılsa da aslında bundan çok daha öte şeyler de yapılabilir. Hem de çok uğraşmanıza gerek kalmadan sadece küçük sürprizlerle bunları yapabilirsiniz.

Neden Yaratıcı Doğum Günü Sürprizleri?

Doğum günü kutlaması, günümüzde neredeyse pasta, çiçek ve hediyeyle bütünleşmiş durumdadır ve açıkça söylemek gerekirse doğum günü olan kişi çoğu zaman bunun olacağını anlar. Bu yüzden sevgilinizin anlamayacağı küçük orijinal sürprizler klasik kutlamadan daha çok mutlu edecektir.

Sevgiliye farklı doğum günü sürprizleri hazırlanırken dikkat edilmesi gereken iki önemli nokta bulunmaktadır. Bunlar;

  • Orijinallikten ve sadelikten vazgeçmemek
  • Sizin değil onun mutlu olacağı sürprizler hazırlamaktır

Biz de bu iki fikirden yola çıkarak sevgilinizi doğum gününde mutlu edebilecek bazı küçük sürpriz fikirlerini derledik. Umarız siz de sevgiliniz de mutlu bir gün geçirirsiniz.

  • O uyurken kahvaltı hazırlamak

Bir doğum günü sabahına en güzel şekilde uyanmanın yollarından biri de uyanır uyanmaz güzel bir kahvaltı masasıyla karşılaşmaktır. Burada önemli olan ve insanı mutlu eden nokta, sevgilinin sabah erken kalkıp kendi elleriyle bir kahvaltı hazırlamasıdır.

Şüphesiz herkesin hoşuna gidecek olan sürpriz kahvaltı, hem güne mutlu bir şekilde uyanmayı sağlar hem de günün devamında bu mutluluğun sürmesine yardım eder.

  • İş yerine çiçek götürmek

Çiçek her kadının hoşuna giden ve her aldıklarında onları mutlu eden bir hediye olsa da erkek sevgiliye de çiçek gönderebilirsiniz. Nihayetinde erkekler de çiçekleri sever ve çiçek aldıklarında mutlu olurlar. Tabi sevgiliniz erkekse illa çiçek olmasa da olur. Onun yerine canlı bir bitki veya küçük ağaç da aynı şekilde onu mutlu edecektir.

Yaratıcı Doğum Günü Sürprizleri

Bu noktada eğer imkânınız varsa çiçeği bizzat kendiniz götürüp verirseniz çok daha etkileyici bir sürpriz olacaktır fakat böyle bir imkânınız yoksa çiçekçi de bu işi yapabilir.

  • Öğle arasında onu yemeğe çıkarmak

Malum çoğu insan hafta içi çalışabiliyor. Fakat bu sizin onu yemeğe götürmenize tabi ki engel değil. O günü planlayarak sevgilinizin işyerine yakın bir yerde rezervasyon yapıp öğle molasında ona küçük bir sürpriz yapabilirsiniz. Gün ortasında hiç hesapta olmayan romantik bir öğle yemeği onu mutlu edecektir.

  • Ona özel bir video hazırlamak

Video günümüz teknolojileri arasında en güzel ve ulaşılabilir olanlarından. Siz de sevgilinize o güne özel küçük bir video klip hazırlayabilirsiniz. Bu videolar, daha önce birlikte çektiğiniz videolar olabileceği gibi sadece onun olduğu veya onunla ilgili her şey olabilir. Burada yaratıcılığı size bırakıyoruz. Çoğu hediyeden daha anlamlı ve romantik olabilen videoyu yıllar sonra da izleyip bugünleri yad edebilirsiniz.

  • Foto-anı albümü oluşturmak

Fotoğraf da insanların yaşadığı bir anı ölümsüzleştirmek adına yapabildikleri ve en az video kadar etkili bir anlatım yoludur. Siz de sevgilinize doğum gününde fotoğraflardan oluşan bir anı defteri oluşturabilirsiniz. Hele fotoğrafların arkasına veya defterin bir kenarına o fotoğraflarla ilgili bir şeyler yazarsanız çok daha tatlı ve romantik olacağından şüpheniz olmasın.

 

  • Evin farklı yerlerine not yapıştırın

Sevgilinizin doğum gününde evin farklı yerlerine yapıştıracağınız tatlı notlar güzel bir sürpriz olabilir. Hatta isterseniz bunu bir oyuna dönüştürebilir, her nota bir ipucu yazıp bulmacanın tümünü çözdüğünde ona hediyenin olduğu yeri söyleyebilirsiniz. Küçük romantik oyunların da detayını yine size bırakıyoruz.

Yaratıcı Doğum Günü Sürprizleri

  • Onu alıp bir yerlere götürün

Hiç hesapta olmayan bir gezi veya tatil fikri de eminiz herkesin hoşuna gidecektir. Bunun için uzaklara gitmeye de gerek yok. İmkânlar dahilinde iki kahve alıp sakin bir yere de gidebilirsiniz, küçük bir geziye de çıkabilirsiniz.

Özel Bir Doğum Günü Sürprizi Seçeneği

Yukarıda saydığımız doğum günü fikirlerini beğenmemiş veya daha önce bunları yapmış olabilirsiniz. Bu yüzden en iyi seçeneği en sona bıraktık; size özel dekore edilmiş evde romantik bir doğum günü seçeneği. Yonca Butik Organizasyon, kendisine ait 3 özel konseptli evinde misafirlerinin evlilik teklifi, doğum günü veya evlilik yıl dönümü gibi özel günlerini kutlayabilecekleri bir alternatif sunuyor.

Siz de sevgilinizin doğum gününü size özel hazırlanmış müstakil evde geçirmek isterseniz Yonca Organizasyonla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Günün tüm detaylarını firma sizin yerinize düşünüp uygulayacaktır.

Menü